Odkup odszkodowań. Pieniądze na już

Odkup odszkodowań. Zaniżone odszkodowanie

Odkup odszkodowań. Zapewne zasłyszane hasło wiele razy, które niepotrzebnie kojarzy się z jakimiś chytrymi wybiegami. Wbrew wszystkim pozorom i obawom – całość to legalna procedura i przede wszystkim wyciągnięta dłoń specjalnych zespołów zajmujących się tego typu sprawami. Przede wszystkim – Instytut nie zajmuje się walką z ubezpieczycielami dla pieniędzy. Oczywiście, podejmujemy ryzyko, przygotowujemy się przez wiele godzin, by ostatecznie wygrać zasądzone odszkodowania. Ale idea jaka nam przyświeca jest taka, by kreować uczciwe podejście ubezpieczycieli do klientów. Bowiem jeżeli oni nie oszukiwaliby, to klienci mogliby otrzymywać dużo wyższe odszkodowania, a tak klienci wręcz skazani są na naszą pomoc. W dwojaki sposób – walczyć o odszkodowania z naszą pomocą bądź od razu przekazać roszczenie nam w zamian za natychmiastową wypłatę pieniędzy. Ubezpieczyciel wypłaci jedynie zaniżone odszkodowanie. My zaś wartość odszkodowania, a także wysokie dodatkowe pieniądze. Później to na naszej głowie będzie problem z odzyskaniem tej kwoty od ubezpieczyciela. W razie naszej porażki, klient nie musi oddawać pieniędzy. Zatem bardzo prosta zasada – albo nasza strata albo nasz zysk. Zaś u klienta jest tylko zysk.

Odkup odszkodowań. Kłopoty

Żeby zrozumieć o czym piszemy, musimy unaocznić problem. Najprawdopodobniej trudno byłoby wskazać ubezpieczyciela, który chętnie wypłaca swoim poszkodowanym klientom wysokie odszkodowania. Oni działają jak banki – zbierają jak najwięcej klientów, którzy wpłacają. Zaś sami zbankrutowaliby, gdyby wszyscy na raz wypłacili. Jednak do wypadków dochodzi rzadko w stosunku co do ilości klientów, zatem zawsze jest zysk. Jednak odszkodowanie bije po kieszeni mocno, szczególnie jeżeli jest nagromadzenie zdarzeń drogowych w jednym czasie. A na rynku jest tez konkurencja, która obiecuje więcej za mniej. Wojna cenowa powoduje, że ceny polis są niskie. Zaś to się przekłada na zyski ubezpieczycieli. Dlatego też żeby znaleźć trochę grosza, nie wypłaca się klientom należnych odszkodowań tylko zaniżone. A to zrobić bardzo łatwo. Najpopularniejsze sposoby to: wycena pracy mechanika po nierealnie niskich stawkach. Gdybyście zaszli do jakiegokolwiek mechanika i zapytali czy naprawi wasz samochód za kwotę, jaką wyliczył ubezpieczyciel, to mechanik umarłby ze śmiechu. Dlatego też bardzo często jest tak, że kierowcy mimo, że dostali odszkodowanie, to muszą do naprawy dopłacać. Drugim sposobem ubezpieczyciela na zaniżone odszkodowanie jest wycena części zamiennych. Zamiast wyliczać na podstawie oryginalnych – ten często próbuje ustalić cenę na podstawie tanich, nieoryginalnych zamienników, których trwałość jest krótsza, bo są dedykowane do starszych samochodów. Jednak jeżeli oryginalne części były w samochodzie w czasie wypadku lub kolizji, to ubezpieczyciel nie ma prawa wciskać nam pieniędzy na zamienniki. A jednak to robi i to dosyć często.

Odkup odszkodowań. Bez porozumienia

Nawet jak czujemy się oszukani, to dochodzenie swoich pieniędzy zajmuje bardzo dużo czasu, nerwów i sił. Dlatego też lepiej skorzystać z odkup odszkodowań i załatwić problem natychmiast oraz zyskać pieniądze na naprawę samochodu z nawiązką.

Zapraszamy do działu Odkup odszkodowań Katowice