Odkup odszkodowań Warszawa

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Warszawa, Płock, Siedlce, Pruszków

Odkup odszkodowań AC Warszawa. Niejednokrotnie zdarza się, że pieniądze wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie starczą na faktyczną naprawę szkody OC. Wówczas z pomocą i radą przychodzi rzeczoznawca samochodowy, który prowadzi skup odszkodowań. Dzięki swojej rozległej, fachowej wiedzy załatwi sprawę szybciej niż myślimy. Istotną informacją jest to, że wcześniej nie mogliśmy zawrzeć ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym. Wtedy wykup odszkodowania będzie tylko pobożnym życzenie. Przy wykupie odszkodowań OC AC nie ponosisz dodatkowych kosztów. Zdecydowana większość usług oferowanych w tym zakresie przez rzeczoznawcę jest bezpłatna. Chodzi tu głównie o specjalistyczną analizę, kosztorys kalkulacji naprawy czy sporządzenie umowy. Odkup zaniżonej części odszkodowania AC obejmuje kwotę, którą firma ubezpieczeniowa nam nie zapłaciła, choć w rzeczywistości nam się należała.

Odkup szkód zawsze i wszędzie

Rzeczoznawca działa na terenie całego państwa. Całkowitą procedurę można przeprowadzić korespondencyjnie. Umowa zostanie Nam dostarczona przez firmę kurierską. Kilka dni wcześniej umowę otrzymamy na naszą skrzynkę e-mail, dzięki czemu będziemy mogli na spokojnie zapoznać się z jej treścią.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Warszawa. Możliwy dla każdego

Suma, którą otrzymaliśmy poprzez wykup zaniżonych odszkodowań OCAC nie podlega zwrotowi. Możemy więc już spać spokojnie. Rzeczoznawca reprezentuje nas w sądzie i jest stroną procesu. My możemy w spokoju oczekiwać na happy end.

odkup odszkodowań WarszawaNiekiedy kierowcy są przekonani, że uzyskanie dopłaty do odszkodowania OC jest zupełnie nierealne. Patrzą na swój stary samochód machając tylko ręką. Tak naprawdę zupełnie nieistotne są kwestie techniczne i wysokość wartości pojazdu na dzień szkody. Odkup odszkodowania OCAC możesz otrzymać zarówno przy starych autach z dużym stopniem zniszczenia. Jeśli kierowca uzna, że wypłata na likwidację szkód OC jest krzywdząca, należy skontaktować się z zaufanym rzeczoznawcą. Odkupienie praw od szkód komunikacyjnych to proces legalny. Rzeczoznawca działa więc całkowicie w granicach prawa.

Aby uzyskać dopłatę do odszkodowania OC AC musimy wpierw zgromadzić konieczne dokumenty. Najważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania oraz kosztorys lub kalkulację naprawy przesłany przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Gdy owe dokumenty zagubiły się w stosie makulatury, nie denerwujmy się. Rzeczoznawca wystąpi o ich ponowne wysłanie. Dodatkowe pieniądze uzyskane z dopłaty do odszkodowań OC otrzymujemy w ciągu tygodnia w formie gotówki lub przelewu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Nami drogą mailową lub telefoniczną. Adres e-mail i numer telefonu naszej firmy znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.

Zerknij na naszą całą ofertę skupu odszkodowań.

Polityka prywatności – w naszej polityce prywatności wszystkie pozostawione dane osobowe i dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Pliki cookies – przeczytajcie także o polityce plików cookies i ochronie danych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.