Odkup odszkodowań Warszawa

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Warszawa, Płock, Siedlce

Odkup odszkodowań Warszawa. Niejednokrotnie zdarza się, że pieniądze wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie starczą na faktyczną naprawę szkody. Wówczas z pomocną ręką przychodzi rzeczoznawca, który prowadzi wykup odszkodowań. Dzięki swej fachowej wiedzy załatwi sprawę szybciej niż myślimy. Istotną informacją jest to, że wcześniej nie mogliśmy zawrzeć ugody z instytucja ubezpieczeniową. Wtedy wykup odszkodowania będzie tylko pobożnym życzenie. Wykup nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Zdecydowana większość usług oferowanych w tym zakresie przez rzeczoznawcę jest bezpłatna. Chodzi tu głównie o specjalistyczną analizę kosztorysu czy sporządzenie umowy. Odkup odszkodowania obejmuje kwotę, którą firma ubezpieczeniowa nam nie zapłaciła, choć w rzeczywistości nam się należała.

Odkup zawsze i wszędzie

Rzeczoznawca działa na terenie całego kraju. Całą sprawę może przeprowadzić korespondencyjnie. Umowę dowiezie nam zaś firma kurierska. Kilka dni wcześniej otrzymamy ją na naszą skrzynkę mejlową. Dzięki temu na spokojnie zapoznamy się z jej treścią.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Warszawa. Możliwy dla każdego

Suma, którą otrzymaliśmy poprzez wykup odszkodowań nie podlega zwrotowi. Możemy więc już spać spokojnie. Rzeczoznawca reprezentuje nas w sądzie i jest stroną procesu. My możemy w spokoju oczekiwać na happy end.

odkup odszkodowań WarszawaNiekiedy kierowcy są przekonani, że uzyskanie dopłaty do odszkodowania jest zupełnie nierealne. Patrzą na swój stary samochód machając tylko ręką. Tak naprawdę zupełnie nieistotne są kwestie techniczne. Odkup odszkodowania możliwy jest zarówno przy starych autach z dużym stopniem zniszczenia. Jeśli kierowca uzna, że wypłata na likwidację szkody jest krzywdząca, należy skontaktować się z zaufanym rzeczoznawcą. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej to proces legalny. Rzeczoznawca działa więc całkowicie w granicach prawa.

Aby wystąpić o dopłatę do odszkodowania musimy wpierw zgromadzić konieczne dokumenty. Najważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania oraz kosztorys naprawy przesłany przez firmę ubezpieczeniową. Gdy owe dokumenty zagubiły się w stosie makulatury, nie denerwujmy się. Rzeczoznawca wystąpi o ich ponowne wysłanie. Pieniądze uzyskane z dopłaty do odszkodowania otrzymujemy w ciągu tygodnia w formie gotówki lub przelewu.