SKUP ODSZKODOWAŃ – DOPŁATY I ODKUP ODSZKODOWAŃ BIAŁYSTOK, OLSZTYN, ŁOMŻA, AUGUSTÓW, BIELSK PODLASKI, EŁK, GRAJEWO, HAJNÓWKA, SOKÓŁKA, SUWAŁKI, ZAMBRÓW

odkup odszkodowań Białystok i cała Polska

DOPŁATY, ODKUP I SKUP ODSZKODOWAŃ BIAŁYSTOK OLSZTYN, ŁOMŻA, AUGUSTÓW, BIELSK PODLASKI, EŁK, GRAJEWO, HAJNÓWKA, SOKÓŁKA, SUWAŁKI, ZAMBRÓW. NAJWYŻSZE DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ KOMUNIKACYJNYCH BEZ POŚREDNIKÓW

Jeśli posiadacie Państwo prawa do szkody komunikacyjnej z własnego Auto Casco lub OC sprawcy, możecie zdecydować się na sprzedaż. Warto, ponieważ istnieje duża szansa, że naliczona kwota odszkodowania została zaniżona przez ubezpieczyciela – to bardzo częsta i niestety legalna procedura. Nasza firma oferuje odkup, płacąc przelewem lub gotówką, pod warunkiem, że szkoda była likwidowana na tak zwany kosztorys otrzymany od firmy ubezpieczeniowej. Zdarzenie to nie mogło jednak mieć miejsca dawniej, niż w ciągu ostatnich trzech lat.

Dlaczego warto zdecydować się na odkup odszkodowania?

Skoro istnieje duże ryzyko zaniżenia kwoty odszkodowania, jednocześnie pojawia się szansa na wywalczenie wyższej kwoty. Sprzedając odszkodowanie naszej firmie, otrzymacie Państwo znacznie bardziej korzystną ofertę i to bez pośredników!

Po zawarciu umowy otrzymujecie Państwo od ręki należność płatną w formie gotówki lub przelew na konto! Kwota uzgadniana jest po otrzymaniu przez nas kosztorysu.

1. Otrzymują Państwo pieniądze, na którą być może nawet nie liczyliście

2. Odkup odszkodowań w firmie odszkodowawczej TB EkspertOszczędność czasu. Postępowanie sądowe może trwać nawet dwa, trzy lata

3. Brak ryzyka przegranej sprawy w sądzie

4. Brak kosztów sądowych (średnio ok. 3000 zł), które są nie zbędne w przypadku skierowania sprawy do sądu

5. Z uwagi na wysokie koszty sądowe często jest nieopłacalne indywidualne dochodzenie odszkodowania. My dochodzimy odszkodowania hurtowo

6. Najważniejsze – zaoszczędzone nerwy

7. Po decyzji o sprzedaży odszkodowania nie ponoszą Państwo żadnych kosztów

8. W przypadku przegranej sprawy sądowej, pieniądze wypłacone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe i naszą firmę pozostają bezzwrotnie w Państwa dyspozycji, a jedynym podmiotem ponoszącym straty jest nasza Firma.

Jak wygląda odkup odszkodowania?

Nasi specjaliści przygotowują umowę w oparciu o dostępną dokumentację – kosztorys ubezpieczyciela oraz decyzję zawierająca informację o przekazaniu kwoty, która widnieje w kosztorysie. To tak zwany przelew praw wierzytelności – umowa sporządzana jest w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdego zainteresowanego, Klienta i naszego przedstawiciela. Jako Klienci, wybieracie Państwo, w jaki sposób otrzymacie należne pieniądze – w formie przelewu, czy gotówką, do ręki. Transakcja ma miejsce zaraz po podpisaniu umowy.

Co zrobić, jeśli nie posiada się wymaganych dokumentów?

Brak niezbędnych dokumentów nie stanowi problemu. Wystarczy zgłosić się do nas, a przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z ubezpieczycielem, który ma obowiązek udostępnić wszelkie dane.

Można zrobić to również samodzielnie – wystarczy przekazać firmie ubezpieczeniowej odpowiedni formularz, który obliguje ją do przekazania dokumentów. Nasi specjaliści służą jednak pomocą na każdym etapie załatwiania formalności – jeśli nie czujecie się Państwo na siłach, jesteśmy do dyspozycji.

SKUPUJEMY SZKODY DO 3 LAT WSTECZ

Dowiedz się więcej w dziale Czytelnia

odkup odszkodowańOdkup odszkodowań OC AC. Różnica między kolizją a wypadkiem jest znacząca. Bowiem podczas tej pierwszej ucierpiał tylko nasz samochód, zaś w wypadku oprócz samochodu ucierpimy także my lub nasi pasażerowie. Od tego należy zacząć przy walce o odszkodowanie czyli od rozróżnienia z czym mieliśmy do czynienia – czy z wypadkiem czy jednak tylko kolizją. Ma to także wpływ na wysokość odszkodowania. Bowiem ubezpieczyciel w przypadku kolizji odda nam pieniądze za naprawę wozu lub jeżeli niewiele z samochodu pozostało – to jego wartość pomniejszoną o wartość wraku. W przypadku wypadku – wypłata zostanie powiększona o wycenę naszych obrażeń ciała lub utratę zdrowia. Im gorzej ucierpieliśmy, tym przysługuje nam więcej pieniędzy. Tyle w teorii. W praktyce jednak okazuje się wszystko zupełnie inaczej.

Odkup odszkodowania OC Białystok – niskie odszkodowanie

Wszystko dlatego, że ubezpieczyciele to nie są instytucje charytatywne. Brać od nas pieniądze za składki OC – to robią bardzo chętnie, ale wypłacać – to oczywiste – robią niechętnie. Wszystko dlatego, że na rynku od lat trwa wojna cenowa, która jest dosłownie wyniszczająca dla firm ubezpieczeniowych. Ich polisy muszą być tanie, żeby klienci przy gigantycznym wyborze ubezpieczycieli – wybrali właśnie ich. Z drugiej jednak strony sądy zasądzają coraz wyższe odszkodowania powypadkowe, a ubezpieczyciele dostają bardzo mocno po kieszeni. Dlatego odrabiają wszelkie straty na tych, którzy się z nimi nie sądzą. Jak? Zaniżając odszkodowanie. Jeżeli godzimy się na odszkodowanie zaproponowane przez ubezpieczyciela, to możemy być w 100 procentach pewni, że będzie ono zbyt niskie. Jednak ubezpieczyciel kalkuluje sobie właśnie – że część osób zrezygnuje z walki w sądzie, która trwa bardzo długo i nawet jak sprawa będzie wygrana, to upłynie bardzo dużo czasu i w ostatecznym rozrachunku nie opłaci nam się czekać na pieniądze.

Ubezpieczyciele mają swoje sposoby na zaniżanie odszkodowań. Na przykład twierdzą, że niektóre elementy były zniszczone w innym czasie niż kolizja. Jeszcze innym sposobem jest zaniżanie wyceny godziny pracy mechanika, a także zaniżanie ogólnej liczby godzin, jaką przeznaczy na naprawę. Tak samo jest z częściami samochodowymi. Ubezpieczyciel sprawdza ceny tanich zamienników zamiast oryginalnych i tu już ma zysk. Różnica w cenie może wynosić nawet kilka tysięcy złotych! W zależności od tego jakim autem się jeździ i jakie części zamienne (nieoryginalne) do niego można dostać. Ubezpieczyciel może też uznać, że niecelowe jest naprawianie samochodu. Wtedy wypłaci różnicę między wartością rynkową pojazdu a wartością wraku.

Odkup odszkodowań. Sądzić się czy od sprzedać roszczenie?

Jeżeli otrzymamy wycenę od ubezpieczyciela i się okaże, że jest ona zaniżona (w naszym odczuciu), to mamy wtedy dwa wyjścia – jedno to złożyć pozew w sądzie i walczyć bardzo długo o odszkodowanie. Zaś drugim sposobem jest sprzedaż roszczenia np. naszej kancelarii, która specjalizuje się w odkupie odszkodowań. Wypłacamy pieniądze gotówką natychmiast. Należy zaznaczyć, że jest to w pełni legalna procedura, a Państwo zyskują czas, który byście zmarnowali na walkę z ubezpieczycielem w sądzie. Kwota do wypłaty przez nas jest dużo wyższa niż proponuje to ubezpieczyciel. Warunkiem jest nie pójście na ugodę z ubezpieczycielem, a także sprawa nie może być sprzed więcej jak 3 lat. Odkup odszkodowań OCAC.

Odkup odszkodowania Białystok. Młodzi kierowcy

Dopłaty i odkup odszkodowań - pomoc rzeczoznawcy samochodowegoPolisa OC jest obowiązkowa dlatego, by każdy kierowca, który ucierpiał w wypadku lub kolizji mógł dostać odszkodowanie. Bowiem co w sytuacji gdy kierowca nie będzie miał ubezpieczenia? Żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaci nam odszkodowania, zaś kierowca, który zawinił otrzyma wysoką karę. Jednak, jeżeli nie ma pieniędzy, to najpewniej trafi do więzienia. A mógłby to po prostu odpracować. W każdym razie ubezpieczenie OC ma większość kierowców, bo za jego brak można dostać naprawdę wysoką karę podczas kontroli. Przykładowo – jeżeli nie mamy prawa jazdy i jeździmy samochodem, to dostaniemy mandat w wysokości 500 zł. Kara za brak OC powyżej 14 dni wynosi 4000 zł.

Jednak jeżeli jesteśmy bez pieniędzy, to polskie prawo może nam pomóc. Reguluje to art. 94 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych mówiący, że: „w uzasadnionych przypadkach, kierując się przede wszystkim wyjątkowo trudną sytuacją materialną i majątkową zobowiązanego, jak również jego sytuacją życiową, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny może umorzyć opłatę w całości lub w części albo udzielić ulgi w jej spłacie”. Prawo niestety jest dziurawe, więc warto pomyśleć po prostu o pełnych pakietach ubezpieczeń, wtedy zawsze dostaniemy jakieś pieniądze.

Nie uprawiając czarnowidztwa – załóżmy, że mamy do czynienia z klasyczną sytuacją. Mieliśmy kolizję, kierowca miał ważną polisę OC, przyjeżdża likwidator szkody, wycenia naszą szkodę, dostajemy pismo od ubezpieczyciela w ciągu 30 dni z propozycją wypłaty kwoty. Wtedy od razu mogą się Państwo do nas zgłosić lub samodzielnie zanegować propozycję – odpisując na pismo, że się nie zgadzamy na taką kwotę. Wtedy mamy możliwość wywalczyć większe odszkodowanie bądź wypłacić Państwu natychmiast wyższą kwotę niż odszkodowanie, a samemu zająć się formalnościami.

Odkup zaniżonych odszkodowań. Statystyki

Wracając do składki na polisę OC. Szczególnie złą sytuację mają młodzi kierowcy, którzy są traktowani jako największe zło na drogach, stąd ich składki są najwyższe. W każdym razie niezależnie w jakim wieku jest kierowca może mu się zdarzyć być ofiarą kolizji lub wypadku. Ubezpieczyciel podejmuje pewne ryzyko i to z jego kieszeni idą pieniądze, a nie z samej składki, bo ta musiałaby być horrendalnie wysoka. Dlatego działa to tak samo jak w systemie bankowym. Dużo osób wpłaca, a bank zarabia na tym, że obraca pieniędzmi, przy założeniu, że wszyscy na raz nie wypłacą (co by spowodowało upadek banku). Podobnie ma się sprawa, gdy nasze dzieci nie korzystają z naszego samochodu lub też odwrotnie nie jesteśmy zarejestrowani jako współwłaściciele jednego auta z młodymi. W takich sytuacjach możemy liczyć na niską składkę zarówno oc jak i ac. Wiele firm stawia sobie próg – 28 lat. Ubezpieczyciel uważa, że młody kierowca prowadzi auto bardziej niebezpiecznie.

Spójrzmy na statystyki Komendy Głównej Policji – w 2014 roku na każde 10 tys. 18-24-latków przypadło ponad 17 wypadków. Z kolei w grupie wiekowej 25-39 lat liczba ta wyniosła 10, a w przedziale 40-59 lat – tylko 7. Dużo dużo więcej za ubezpieczenie auta płacą zazwyczaj kierowcy, którzy nie ukończyli 25. roku życia oraz ci, którzy posiadają prawo jazdy krócej niż 3 lata. W zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, wyższą składkę mogą zapłacić również osoby przed 28.
rokiem życia.

Jest też inna kwestia – przy wypadkach. Od dziesiątek lat firmy, które ogniskują swoje działania na ubezpieczeniach, twierdziły, że nie ma takiej możliwości aby ubiegać się o odszkodowanie od członka rodziny, który to był kierowcą w czasie kolizji, wypadku. Sąd Najwyższy był jednak odmiennego zdania, Wydał on orzeczenie, z którego dowiadujemy się, że zupełnie nieistotny jest stopień pokrewieństwa gdy mamy plany dochodzić roszczeń. Tak też się dzieje w sytuacji, gdy pasażer zginie w wypadku. Jego krewni, bliżsi, dalsi również mają prawo dochodzić roszczeń odszkodowawczych oraz zadośćuczynienia z OC sprawcy, mimo tego, że sprawcą może być osoba im bliska. Najprościej mówiąc pasażer to jest osoba w aucie, która nie posiada możliwości manewrowania pojazdem. Takim pasażerem jest więc też autostopowicz. Jeśli kierowca okaże dobre serce i zechce podwieźć kogoś czekającego na okazję, a zdarzy się wypadek, autostopowicz może uzyskać odszkodowanie komunikacyjne.

Odpowiedzi zwrotnej na wszelkie nasze istotne pisma spodziewajmy się w przeciągu 30 dni. Tak mówią słowa mówi ”Ustawy o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym”. Z drugiej strony z biegiem czasu wytworzyły się przypadki długiego zwlekania, lecz wówczas towarzystwo, powinno poinformować kierowcę o przyczynie. Najczęściej brak jakiejkolwiek reakcji w terminie oznacza dobre wiadomości – zasadność naszej reklamacji i obowiązek spełnienia roszczeń.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań OC - TB EkspertOdszkodowanie z OC musi trafić na konto osoby poszkodowanej w ciągu 30 dni od chwili zgłoszenia szkody. W razie wątpliwości, okres ten może się przedłużyć do 90 dni, zaś jeśli o przyznaniu odszkodowania decyduje proces karny lub cywilny, termin wypłaty pieniędzy uzależniony jest od decyzji sądu. Poszkodowany może wybrać jedną z dwóch form rozliczenia – gotówkową lub bezgotówkową. W pierwszym wypadku poszkodowany otrzymuje odszkodowanie na konto. Rozliczenie bezgotówkowe polega na wskazaniu warsztatu, w którym zostanie dokonana naprawa samochodu. To właśnie z tym warsztatem towarzystwo się rozliczy.

Jeśli jednak doszło jedynie do względnie niedużych uszkodzeń i nie ma przeszkód do kontynuowania podróży, nie ma potrzeby kontaktowania się od razu po wypadku. W takiej sytuacji należy zgłosić szkodę online poprzez formularz na stronie ubezpieczyciela sprawcy. Jest to wygodna forma poinformowania o zdarzeniu, ponieważ unikamy minut straconych w kolejce oczekujących na połączenie z ubezpieczycielem, a jednocześnie można samodzielnie uzupełnić niezbędne we wniosku dane odnośnie siebie i sprawcy. Odradza się kontakt osobisty. Po co bowiem stać w kolejce.

Główna zasada, która wynika wprost z kodeksu cywilnego mówi o trzyletnim terminie zgłoszenia roszczenia (choć w przypadku szkody na osobie, która jest wynikiem przestępstwa, ten termin jest wydłużony aż do 20 lat). Jeśli istnieje taka szansa, nie należy zwlekać. Najlepiej sprawę załatwić w ciągu kilku dni. Szkody mają tendencje do zwiększania się z upływem czasu. Lepiej więc naprawić pojazd zanim ten defekt przyczyni się do poważniejszej awarii lub, co gorsza, kolejnej stłuczki. Zanim porzucimy wakacyjne plany lub zmienimy swój miesięczny grafik spotkań, kierowca powinien się zastanowić, czy faktycznie chce od razu zajmować się likwidacją szkody.

W 2016 roku kierowcy zapłacili niemal 8 mld zł za ubezpieczenia. Wydawać by się mogło że to kolosalna suma. W praktyce towarzystwa po raz ostatni odnotowały zyski, sprzedając ubezpieczenia komunikacyjne w 2006 roku! Potem było już tylko gorzej. Rok 2015 był rekordowy pod względem strat. Pojawił się bowiem deficyt w wysokości ponad 1 mld zł. Ubiegły rok też nie napawał optymizmem. W pierwszym półroczu firmy dopłaciły do polis ok. 600 mln złotych, mimo że sprzedały ich za ok. 5 mld złotych, czyli o 1 mld zł więcej niż w 2015 roku

Od ubiegłego roku składka za OC wzrosła blisko o 49 proc. Polska Izba Ubezpieczeń twierdzi, że główną przyczyną wzrostu cen jest znaczący i trwający od kilku lat wzrost wartości wypłacanych odszkodowań i świadczeń na rzecz osób poszkodowanych i ich rodzin w wypadkach.Wzrost cen OC to także efekt nowych regulacji prawnych, orzecznictwa sądowego, podatku bankowego czy wytycznych Komisji Nadzoru Finansowego.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe usługi:

Dopłatę do odszkodowania OC
Odkup szkod

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (adres email, nazwisko, adres zamieszkania) są chronione.
Przeczytajcie więcej o polityce plików cookies i ochronie państwa danych osobowych.
Przeglądając stronę nie wyrażasz sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie odkupu odszkodowania – FAQ

Na czym polega proces odkupu odszkodowania?
Jest to przeniesienie praw do odszkodowania na inny podmiot, którym zazwyczaj jest firma specjalizująca się w tej branży. Jest to przedstawiciel specjalizujący się w profesjonalnej wycenie szkód i odzyskiwaniu odszkodowań, dlatego staje się on stroną w postępowaniu sądowym w miejsce swojego klienta.
Czy skup odszkodowań jest legalny?
Przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.) jasno określają, że możliwość przeniesienia wierzytelność na osobę trzecią jest możliwa, i to nawet bez zgody dłużnika. Rzecz jasna, są od tego paragrafu pewne odstępstwa – nie można tego robić między innymi dla roszczeń dotyczących szkód osobowych. Na potrzebę szkód komunikacyjnych, proces ten jest całkowicie legalny.
Jak wylicza się odszkodowanie po szkodzie całkowitej?
Do wyliczenia odszkodowania używa się tak zwanej metody dyferencyjnej, która opiera się na oszacowaniu wartości wraku pojazdu, a następnie odjęcia tej kwoty od wartości pojazdu nieuszkodzonego. Wskazuje to na różnicę pomiędzy pozostałością pojazdu (nadającą się do potencjalnej sprzedaży) a jego oryginalnym, nieuszkodzonym stanem.

Czytelnia:

 • Jak zweryfikować kosztorys naprawy samochodu?Jak zweryfikować kosztorys naprawy samochodu?
  Nawet najlepszy samochód może się zepsuć. Wówczas trzeba auto odstawić do warsztatu samochodowego, aby mechanicy dokonali niezbędnych napraw. Przy odbiorze auta może czekać na nas niemiła niespodzianka – zdarza się, że koszt naprawy znacznie […]
 • Odkup odszkodowań OC – na czym polega, jakie są zalety i kto ponosi ryzyko?Odkup odszkodowań OC – na czym polega, jakie są zalety i kto ponosi ryzyko?
  Proces starania się o odzyskanie odszkodowania z polisy OC może być długotrwały. Firmy ubezpieczeniowe mają skomplikowane procedury odwoławcze, co przekłada się na czas, w którym można odzyskać należne środki finansowe. Jeszcze dłużej mogą trwać […]
 • Proces odkupu odszkodowania OC - krok po krokuProces odkupu odszkodowania OC – krok po kroku
  Odkup odszkodowania jest to wykupienie przez firmę prawa do uzyskania należności w imieniu osoby poszkodowanej. Może zainteresować kierowców, którzy w ciągu 3 ostatnich lat uczestniczyli w wypadku lub w kolizji drogowej, a ich pojazd uległ […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań
  Odkup odszkodowań. Ubezpieczyciele bardzo często, a niemalże zawsze oszukują swoich klientów w momencie, gdy trzeba wypłacić odszkodowanie. Oczywiście wywiązują się ze swojego zobowiązania jak należy – bo odszkodowanie wypłacają. Jednak kwota, […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań szybka kasa
  Odkup odszkodowań. Zaniżanie odszkodowań Odkup odszkodowań. Jest to całkowicie legalna procedura. Zaś rozpuszczanie plotek o podejrzanych działaniach to praca ubezpieczycieli, którzy są nieuczciwi wobec swoich klientów i w ich interesie jest, by jak […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Szybkie pieniądze bez nerwów
  Odkup odszkodowań. Zaniżanie odszkodowań Odkup odszkodowań. Wbrew pozorom taka procedura nie jest jakimś kombinowaniem na boku, tylko w pełni legalnym działaniem. Są po prostu specjaliści, którzy wytworzyli rynek wtórny odszkodowań. Bowiem skupują […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań – gotówka lub przelew
  Odkup odszkodowań. Wszyscy, którzy mieli do czynienia już z ubezpieczycielami dobrze wiedzą, że odszkodowania wypłacane przez nich nie są zbyt wysokie. Ale to nie oznacza, że takie właśnie muszą być. Odszkodowania są niskie, bo klient jest […]
 • odkup odszkodowań OC i ACOdkup odszkodowań OC i AC
  Odkup odszkodowań OC i AC. Najczęstszą praktyką ubezpieczycieli jest bogacenie się na naiwnych kierowcach, którzy ślepo wierzą, że odszkodowanie jakie dostaną będzie wysokie. Kiedy jednak przychodzi wycena, te jest niskie, a kierowca myśli, że tak […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Kierowców czekają podwyżki OC
  Odkup odszkodowań. Jeżeli zostanie wprowadzony vat od likwidacji szkód, to oczywiście ubezpieczyciel nie zapłaci podatku z własnej kieszeni, tylko będzie to regulować portfelem swoich klientów, którzy chcą czy nie chcą, muszą posiadać obowiązkową […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Pieniądze na już
  Odkup odszkodowań. Zaniżone odszkodowanie Odkup odszkodowań. Zapewne zasłyszane hasło wiele razy, które niepotrzebnie kojarzy się z jakimiś chytrymi wybiegami. Wbrew wszystkim pozorom i obawom – całość to legalna procedura i przede wszystkim […]
 • Odkup odszkodowań zamiast walki
  Odkup odszkodowań. Główny zarobek ubezpieczyciel tkwi w zaniżaniu odszkodowań. Mamy tu do czynienia nie z pojedynczymi z przypadkami, ale z masową skalą. Rzesza kierowców jest zwyczajnie oszukiwana. A płacić muszą wszyscy – bo składki na OC są […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Bez nerwów
  Odkup odszkodowań. Ubezpieczyciele zaniżają odszkodowania, bo na tym zarabiają. Jednak nie muszą zarabiać także na naszej nieświadomości, a bardzo często zdarza się tak, że po kolizji czy wypadku chcemy wszystko co nastąpiło szybko załatwić i […]
 • zaniżone odszkodowanieZaniżone odszkodowanie i odkup odszkodowań
  Zaniżone odszkodowanie. Oświadczenie sprawcy kolizji Zaniżone odszkodowanie. Wypadek lub kolizja to zawsze dużo nerwów i niespokojne noce. Zadbają o to wszyscy powiązani ze sprawą. Jeżeli padliśmy ofiarą, to zwykle winny chce się […]
 • odkup odszkodowaniaOdkup odszkodowania
  Odkup odszkodowania. Ubezpieczyciel bardzo często zaniża odszkodowanie. Oczywiście robi to dla własnego zysku. Wiadomo, że to firmy, które nie świadczą swoich usług charytatywnie i chcą bardzo dużo zarobić. Nie mogą jednak podnieść cen polis, bo na […]
 • dopłaty do odszkodowańDopłaty do odszkodowań
  Dopłaty do odszkodowań. Jeżeli mamy kolizję lub wypadek samochodowy, to nie jest to przyjemna sprawa, ale w zależności od tego jaką polisę posiadamy – przysługuje nam odszkodowanie. I tak – każdy kierowca obowiązany jest posiadać polisę […]
 • Odkupienie szkody OCOdkupienie szkody OC
  Odkupienie szkody OC. Zaniżone odszkodowania Odkupienie szkody oc. Rozbity samochód niemal zawsze szarga nerwy. Nawet jeżeli kolizja nie była naszą winą, to i tak wiemy, że czeka nas perspektywa przywrócenia samochodu do poprzedniego stanu, czyli […]
 • dopłata do odszkodowaniaDopłata do odszkodowania
  Dopłata do odszkodowania OC. Zaniżanie wysokości odszkodowań to bardzo częsta praktyka stosowana przez ubezpieczycieli. Nie zapominajmy, że są to firmy, a nie instytucje charytatywne i chcą wypracować maksymalny zysk. Szczególnie, że konkurencja na […]
 • zaniżone odszkodowanie acZaniżone odszkodowanie AC
  Zaniżone odszkodowanie ac. Doświadczenie za kierownicą działa na naszą korzyść, szczególnie gdy nie mamy żadnych kolizji ani wypadków na swoim koncie, przy których to my zawiniliśmy. Zaniżone odszkodowanie AC. Młody kierowca Podobnie ma się sprawa, […]
 • Dopłaty do odszkodowań ACDopłaty do odszkodowań AC
  Dopłaty do odszkodowań AC. Kolizja lub wypadek samochodowy to zawsze nieprzyjemna sytuacja. Jeszcze gorzej jeżeli to my jesteśmy sprawcą. Wtedy to z naszej składki OC są pobierane pieniądze na pokrycie strat. A co jeśli sami sobie uszkodzimy […]
 • Dopłaty do odszkodowań ocDopłaty do odszkodowań OC
  Dopłaty do odszkodowań oc. Kolizja lub wypadek samochodowy to nigdy nie jest przyjemna sprawa. Za sprawą obowiązkowych ubezpieczeń OC każdy poszkodowany może liczyć na odszkodowanie. Jednakże kiedy ubezpieczyciel je wypłaca, to możemy mieć kwasną […]
 • zaniżone odszkodowanie ocZaniżone odszkodowanie OC
  Zaniżone odszkodowanie OC. Kolizja lub wypadek drogowy to bardzo niemiłe doświadczenie. Jeżeli tylko kolizja, to znak, że nic groźnego nam się nie stało, jednakże samochód zapewne jest w kiepskim stanie. Za chwilę pojawia się policja, laweta, wokół […]
 • Odkup odszkodowań. Jak pomoże rzeczoznawca samochodowy?Odkup odszkodowań. Jak pomoże rzeczoznawca?
  Odkup odszkodowań. Towarzystwo się bogaci, a kierowca… Zazwyczaj każda szkoda z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia rozliczana jest poprzez. kosztorys. Wykonuje go firma ubezpieczeniowa i najczęściej wylicza go z potrąceniem. W ten prosty […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Dzwoń, nie zwlekaj!
  Odkup odszkodowań. Za mało pieniędzy? Łączna suma, która została wypłacona przez towarzystwo,  coraz rzadziej starcza na faktyczną naprawę uszkodzonego pojazdu. Nie możemy jednak załamywać rąk z tego powodu. Warto więc zainteresować się procedurą […]
 • wypłata z oc sprawcyWypłata z OC sprawcy w praktyce
  Wypłata z OC sprawcy. Fakty i mity. Młodzi kierowcy często są przekonani, że w chwili kolizji w z innym pojazdem, konieczny jest szybki telefon do swego ubezpieczyciela. Tak naprawdę wszelkie formalności w związku z likwidacją szkody załatwia firma […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. To musi się udać!
  Odkup odszkodowań. Nie przegap swej szansy. Towarzystwa ubezpieczeniowe coraz częściej praktykują zaniżanie odszkodowań. Dlatego też powstał rynek wtórny, na którym brylują rzeczoznawcy. W ich szerokiej ofercie odnajdziemy m.in. odkup odszkodowań. […]
 • odkup odszkodowań sosnowiecOdkup odszkodowań Sosnowiec. Co robić gdy nie starcza na likwidację szkody?
  Odkup odszkodowań Sosnowiec daje radę Niejednokrotnie zdarza się, że pieniądze wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie starczą na faktyczną naprawę szkody. Wówczas z pomocną ręką przychodzi rzeczoznawca, który prowadzi odkup odszkodowań Sosnowiec. […]
 • odkup odszkodowań warszawaOdkup odszkodowań Warszawa naprawdę się opłaca
  Odkup odszkodowań Warszawa a sztuczki ubezpieczyciela Prawdopodobnie każda szkoda komunikacyjna z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia rozliczana jest na tzw. kosztorys wykonany przez firmę ubezpieczeniową. Wyliczana się go z potrąceniami. W taki […]
 • odkup odszkodowań sosnowiecOdkup odszkodowań Olsztyn sposobem na większą sumę pieniędzy
  Kiedy wchodzi w grę odkup odszkodowań Olsztyn? Odkup odszkodowań Olsztyn to alternatywna forma uzyskania należnych nam pieniędzy służących do naprawy szkody. Gdy przelew od firmy ubezpieczeniowej nie starczy na doprowadzenie pojazdu do stanu przed […]
 • Wycena samochodu przez rzeczoznawcę samochodowego - OlsztynWycena samochodu Olsztyn
  Wycena samochodu Olsztyn jako samodzielne działanie Sprzedając samochód każdy z nas chce odzyskać jak największą część pieniędzy, jakie włożył w jego zakup i bieżące naprawy. Kupujący natomiast chciałby kupić auto w jak najniższej cenie. Wartość […]
 • odkup odszkodowań olsztynOdkup odszkodowań Olsztyn dla każdego kierowcy
  Czego dotyczy odkup odszkodowań Olsztyn? Firmy ubezpieczeniowe zaniżając odszkodowania przyczynili się do powstania rynku wtórnego, na którym dominują rzeczoznawcy. Oferują oni możliwość odkupu odszkodowania. Gdy niemożliwe jest prywatne wejście na […]
 • Odszkodowania komunikacyjne OC ACOdszkodowania komunikacyjne OC AC
  Odszkodowania komunikacyjne OC AC. Ubezpieczenia komunikacyjne odgrywają bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o organizację ruchu drogowego. Zaliczane są do nich ubezpieczenia obowiązkowe (OC) i dobrowolne (AC). Każde ma inne zadanie i w inny sposób […]
 • Odkup odszkodowań prawoOdkup odszkodowań prawo
  Odkup odszkodowań prawo. Pieniądze wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie zawsze starczą na faktyczną naprawę szkody. Wówczas z pomocą przychodzi rzeczoznawca, który prowadzi odkup odszkodowań. Dzięki swej fachowej wiedzy załatwi sprawę szybko i […]
 • Odszkodowania powypadkowe
  Odszkodowania powypadkowe jako forma rekompensaty Odszkodowania powypadkowe. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowców przed skutkami szkód, które wyrządzili innym uczestnikom ruchu. Dzięki temu, że posiada obowiązkowy charakter, […]
 • odszkodowania z oc sprawcyOdszkodowania komunikacyjne Białystok
  Odszkodowania komunikacyjne Białystok dla kierowców Odszkodowania komunikacyjne Białystok należy się osobom, które nie ze swej winy ucierpiały w wyniku wypadku. Przede wszystkim musimy być właścicielem pojazdu. Przysługuje nam wówczas odszkodowanie […]
 • odszkodowania powypadkowe odszkodowania oc zaniżone odszkodowanie z ocOdszkodowania komunikacyjne. Odkup odszkodowań
  Odszkodowania komunikacyjne. Firmy ubezpieczeniowe coraz częściej zaniżają odszkodowania. Doprowadziło to powstania rynku wtórnego, na którym prym wiodą rzeczoznawcy. Oferują oni możliwość odkupu odszkodowania. Gdy w grę nie wchodzi prywatne wejście […]
 • Odzyskiwanie odszkodowań OlsztynZaniżone odszkodowanie. Odkup odszkodowań z pomocą
  Zaniżone odszkodowanie. Odkup odszkodowań rozwiązaniem problemu Zaniżone odszkodowanie. Jeżeli zakład ubezpieczeń odmawia zapłaty całości lub części odszkodowania, a istnieją powody, że nie chcemy zlecić prowadzenia swojej sprawy, można skorzystać z […]
 • skup odszkodowań komunikacyjnychSkup odszkodowań komunikacyjnych dla każdego kierowcy
  Skup odszkodowań komunikacyjnych. Firmy ubezpieczeniowe coraz częściej zaniżają odszkodowania, mimo że większa kwota na likwidację szkody należy się kierowcy. Taka praktyka przestanie być opłacalna dopiero wtedy, gdy kary finansowe i wszelkie koszty […]
 • Odkup odszkodowań. Rola rzeczoznawcy samochodowegoOdkup odszkodowań. Rola rzeczoznawcy
  Zaniżanie odszkodowań doprowadziło do powstania rynku wtórnego szkód komunikacyjnych. Zaniżanie odszkodowań przestanie się ubezpieczycielom opłacać w chwili, gdy kwoty wypłat związanych z karami finansowymi i kosztami sądowymi przekroczą potencjalny […]
 • odszkodowanie komunikacyjne z ocOdkup odszkodowań. Szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę
  Odkup odszkodowań Odkup odszkodowań. Wykup odszkodowań przez rzeczoznawcę to szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę, którą przeznaczymy na naprawę auta. Gdy suma wypłacona przez firmę ubezpieczeniową wydaje się być niewystarczająca, należy […]
 • Dopłaty do odszkodowańDopłaty do odszkodowań
  Dopłaty do odszkodowań to alternatywna forma uzyskania należnych nam pieniędzy służących do naprawy szkody. Gdy przelew od firmy ubezpieczeniowej nie starczy na doprowadzenie pojazdu do stanu przed kolizji, należy zwrócić się o pomoc do […]
 • odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Zaniżanie odszkodowań
  Odkup odszkodowań. Niska kwota, jaką otrzymujemy od ubezpieczyciela na pokrycie szkody to prawdziwa zmora. Zamiast kierować ręce ku niebiosom należy poznać szeroki wachlarz możliwości. Zaniżona wycena zmieni się wówczas w sumę adekwatną do […]
 • odkup odszkodowań sosnowiecZaniżanie odszkodowania OC. Nawet kilka tysięcy!
  Zaniżanie odszkodowania OC to bardzo częsta praktyka. Odszkodowanie, które wypłacane jest z polisy OC sprawcy, w praktyce nie zawsze starcza na pełną naprawę. Kierowca nie powinien mieć oporów i podjąć odpowiednie kroki w celu uzyskania większej […]
 • Odszkodowanie z OC sprawcy.Odszkodowanie z OC sprawcy
  Ubezpieczenia OC – Jak je kupić? Odszkodowanie z OC sprawcy. Kupno raz w roku ubezpieczenia komunikacyjnego to obowiązek każdego kierowcy. Brak ważnego OC skutkuje wysokimi karami finansowymi. Taka opłata ustalana jest jako część lub […]
 • Zaniżanie odszkodowań z OC. Prawo jest po Twej stronie
  Zaniżanie odszkodowań z OC. Niska kwota, jaką otrzymujemy od ubezpieczyciela na pokrycie szkody to prawdziwa zmora. Zamiast kierować ręce ku niebiosom należy poznać szeroki wachlarz możliwości. Zaniżona wycena zmieni się wówczas w sumę adekwatną do […]
 • Zaniżone odszkodowanie z OCZaniżanie odszkodowań
  Zaniżanie odszkodowań to powszechna praktyka ubezpieczycieli. Można policzyć na palcach jednej ręki, kierowców którzy byli zadowoleni z wielkości otrzymanego odszkodowania. Nie każdy jednak podejmuje dalszą walkę. Wydaje się, że szkoda bowiem czasu […]
 • wypłata z oc sprawcySzkoda całkowita
  Szkoda całkowita czyli auto do niczego Szkoda całkowita. Przeciętny Kowalski jest przekonany, że w przypadku kolizji otrzyma odszkodowanie równe kosztowi naprawy. Jednak poprzez ekspertyzy, ubezpieczyciel może stwierdzić brak opłacalności […]
 • Zgłoszenie szkody AC
  Zgłoszenie szkody AC: Zdarzenia drogowe nie znają dnia ani godziny. Nieszczęście może się przydarzyć w drodze do pracy czy też przy odbiorze dzieci ze szkoły. W natłoku myśli nie zawsze myślimy o tym, aby jak najszybciej skontaktować się ze swym […]
 • Zadośćuczynienie z OC sprawcy
  Zadośćuczynienie z OC sprawcy. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ma na celu ochronę przed finansowymi skutkami szkód, które zostały wyrządzone osobom trzecim. Mając obowiązkowy charakter, pokrywa koszty uszkodzonego mienia i wyrządzonych […]
 • Odwołanie od odszkodowania OCOdwołanie od odszkodowania OC
  Odwołanie od odszkodowania OC. Pisanie odwołań od decyzji ubezpieczyciela Treść i uzasadnienie Zaniżona wycena szkody to powszechna praktyka towarzystw ubezpieczeniowych. Od tego swego rodzaju ”wyroku” możemy jednak uciec.Odwołania […]
 • Odkup odszkodowań. Czy to się opłaca?
  Walka z ubezpieczycielem czy odkup odszkodowań? Odkup odszkodowań. Nieszczęścia chodzą parami. Tak niestety dzieje się też w przypadku zdarzeń drogowych. Oprócz uszkodzenia auta, zdrowia, przykrą wiadomością niejednokrotnie jest zaniżony kosztorys […]

Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na cookies więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij