Odkup odszkodowań Szczecin

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Szczecin, Koszalin

Odkup odszkodowań Szczecin staje się coraz bardziej popularny

Odkup odszkodowań Szczecin to coraz bardziej popularniejsza  forma uzyskania należnych nam środków służących do naprawy szkody. Gdy kwota od ubezpieczyciela nie starczy na doprowadzenie auta do stanu przed kolizji, należy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawcy. Ten załatwi sprawę w mig. Lepsze to niż samodzielne prywatna wojna z towarzystwem ubezpieczeniowym. Kierowca nigdy  ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty, jak i samo sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już za pierwszym razem. Pieniądze jakie otrzymaliśmy z polisy też nie są zagrożone.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Szczecin to jedyna szansa

Stłuczki i kolizje drogowe to codzienność na polskich drogach i wielu kierowców doświadczyło tego niezbyt miłego zdarzenia. Wielu z nas doskonale wie jak przebiega proces likwidacji szkody, aż po wypłatę odszkodowania.Spisujemy oświadczenie sprawcy kolizji lub wzywamy Policję, która to wskazuje winnego zajścia drogowego.

Zgłaszamy szkodę do ubezpieczyciela, gdzie otrzymujemy wyczerpującą instrukcję dalszego postępowania. Po kilku dniach odwiedza nas rzeczoznawca i sporządza protokół uszkodzeń naszego auta. W ciągu następnych kliku dni otrzymujemy kalkulację naprawy pojazdu. Do tego momentu zwykle wszystko przebiega dość sprawnie i bezproblemowo. Zwykle „schody” pojawiają się kiedy zaczynamy przeglądać kosztorys, który sporządził ubezpieczyciel.

Odkup odszkodowań Szczecin jako broń na skąpstwo

W dzisiejszych czasach, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe na każdym kroku starają się ograniczać koszty, ich klienci częstokroć spotykają się z falą niezrozumienia. Przybierają one postać zaniżonych stawek odszkodowań powypadkowych. Przyszedł czas wyrównania rachunków. Przedmiotem działalności rzeczoznawcy jest skup odszkodowań komunikacyjnych, związanych ze zdarzeniami mającymi miejsce do trzech lat wstecz. Jest to oczywiście w pełni legalna i ogólnie uznawana procedura. Na czym dokładnie polega? W zamian za możliwość odkupu zaniżonej części Twojego odszkodowania, przekazuje dopłatę wynikającą z przygotowanej przez niego uprzednio kalkulacji. Jeśli padliśmy ofiarą skąpstwa, nie ma na co czekać.

Czytaj także:

Dopłaty do odszkodowań