Odkup odszkodowań Częstochowa

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Częstochowa

Odkup odszkodowań Częstochowa to szansa na pieniądze

Odkup odszkodowań Częstochowa to jedna z  forma uzyskania należnych nam pieniędzy służących do naprawy szkody. Gdy przelew od firmy ubezpieczeniowej nie starczy na doprowadzenie pojazdu do stanu przed kolizji, należy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawcy. Lepsze to niż wytoczenie procesu wielkiej instytucji. Warunek uzyskania dopłaty to brak ugody z firmą ubezpieczeniową. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty, a także sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już wcześniej. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Częstochowa przez rzeczoznawcę

Rzeczoznawca działa na terenie całego kraju. Całą sprawę może przeprowadzić korespondencyjnie. Umowę dowiezie nam zaś firma kurierska. Kilka dni wcześniej otrzymamy ją na naszą skrzynkę mejlową. Dzięki temu na spokojnie zapoznamy się z jej treścią. Odkup odszkodowań jest stosunkowo prosty. Kierowca musi dostarczyć rzeczoznawcy kosztorys, na podstawie którego likwidowana była szkoda. Ten sprawdzi czy coś da się z tego ugrać. Szybko poznamy kwotę, za którą zechce odkupić od nas szkodę. Skuteczność działania rzeczoznawcy jest bardzo wysoko, co potwierdzają liczne wygrane sprawy. Część klientów boi się długotrwałego procesu sądowego i kosztów, które się z tym wiążą. Wówczas wybierają pewne pieniądze, wypłacane przy realizacji umowy przeniesienia wierzytelności. Odkup szkody jest korzystny dla kierowcy, któremu zależy na czasie. Sprawny pojazd potrzebny jest od ręki, a w przypadku braku oszczędności, szybka gotówka stanowić będzie swoiste wybawieniem.

Odkup odszkodowań Częstochowa. Do czego dostaniemy dopłatę?

Przedmiotem wykupu odszkodowań mogą być szkody małe, np. same uszkodzenia zderzaka, jak i większe, czyli choćby wygięcie maski. Bez znaczenia jest też wiek naszego auta czy jego przebieg. Jeśli chcemy sprzedać prawo do szkody, musimy zgromadzić odpowiednie dokumenty. Najważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania i kosztorys naprawy, który otrzymaliśmy od naszego ubezpieczyciela. Gdy owe dokumenty przepadły, nie musimy się martwić. Rzeczoznawca wystąpi o ich ponowne wysłanie. W ciągu kilku dni poznamy kwotę, za którą odkupi od nas szkodę. Nie minie 7 dni od wykupu odszkodowania, a otrzymamy spodziewane pieniądze. Jeśli mamy wątpliwości, należy podkreślić, że odkupienie praw od szkody komunikacyjnej jest całkowicie legalne i odbywa się w majestacie prawa.

Czytaj również:

Skup odszkodowań