Odkup odszkodowań Wrocław

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin

Odkup odszkodowań Wrocław to okazja dla kierowców

Rzeczoznawca dokonujący odkupu odszkodowań OCAC podchodzi do klienta w sposób indywidualny. Z jego usług może skorzystać zarówno właściciel auta trzydziestoletniego, jak i posiadacz luksusowej limuzyny. Również nieistotny jest rodzaj szkody i wartości pojazdu. Jeśli kierowca uzna, że wypłata na likwidację szkody jest krzywdząca, należy wykonać telefon do rzeczoznawcy. Pomoże on w każdej sytuacji. Odkup odszkodowań Wrocław od szkód komunikacyjnych odbywa się w całości w zgodzie z przepisami prawa. W procesie wytoczonym ubezpieczycielowi przez rzeczoznawcę, kierowca jest już stroną i bez stresu może oczekiwać pomyślnych wieści.

Odkup odszkodowań Wrocław na odległość

Kolega lub koleżanka dała nam namiary na cenionego rzeczoznawcę, który wykupi nasze odszkodowanie. Działa on jednak poza miastem, a dojazd nie wchodzi w grę. Nie musimy się jednak martwić siedzibą we Wrocławiu. Kontakt bezpośredni w tym przypadku nie jest koniecznością. Sprawą rzeczoznawca może zająć się przez internet lub telefon. Umowę podpisujemy dzięki dowozie umowy przez firmę kurierską. Wcześniej jednak otrzymujemy ją do wglądu za pośrednictwem poczty e mail.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Wrocław za gotówkę

Rzeczoznawca płaci nam najczęściej gotówką za prawo do odkup szkody OC. Możemy jednak wybrać przelew. Po odkupieniu szkody wystawia rachunek, rozpoczynając starania o dopłatę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Odkup zaniżonych odszkodowań to jedna z form pomocy, jakiej może nam udzielić rzeczoznawca. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania Wrocław. Całkowicie bezpłatna jest analiza, kosztorys kalkulacji naprawy, wycena dopłaty, a także sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już wcześniej. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone.

Odkup odszkodowań Wrocław a formalności

Odkup odszkodowań dotyczy tylko części zaniżonej odszkodowania OC. Kwota, którą uzyskaliśmy pierwotnie jest z kolei całkowicie niezagrożona. Kierowca często obawia się konfliktu z instytucją ubezpieczeniową. Strach przed utratą zniżek jest paraliżujący. W rzeczywistości nie jest tak źle. Uzyskanie dopłaty do zaniżonych odszkodowań OC nie pociąga za sobą żadnych negatywnych skutków. Rzeczoznawca prowadzący odkup osobiście zawiadamia ubezpieczyciela o wypłacie. Ubieganie się o najwyższą dopłatę do odszkodowania OC wymaga dołączenia niezbędnych dokumentów – kosztorysu i decyzji o wypłacie odszkodowania. Jeśli je zgubiliśmy w gąszczu innych papierów, należy wypełnić odpowiedni formularz. Na jego podstawie otrzymamy od ubezpieczyciela nowe pisma.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotycząca odkupu odszkodowań napisz wiadomość. Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Odkup odszkodowań – sprawdź pełną ofertę

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.