Odkup odszkodowań Wrocław

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Odkup odszkodowań Wrocław to okazja dla kierowców

Rzeczoznawca dokonujący odkupu odszkodowań podchodzi do klienta w sposób indywidualny. Z jego usług może skorzystać zarówno właściciel auta trzydziestoletniego, jak i posiadacz luksusowej limuzyny. Również nieistotna jest skala uszkodzeń. Jeśli kierowca uzna, że wypłata na likwidację szkody jest krzywdząca, należy wykonać telefon do rzeczoznawcy. Pomoże on w każdej sytuacji. Odkup odszkodowań Wrocław od szkody komunikacyjnej odbywa się w całości w zgodzie z prawem. W procesie wytoczonym ubezpieczycielowi przez rzeczoznawcę, kierowca jest już stroną i bez stresu może oczekiwać pomyślnych wieści.

Odkup odszkodowań Wrocław na odległość

Kolega lub koleżanka dała nam namiary na cenionego rzeczoznawcę, który wykupi nasze odszkodowanie. Działa on jednak poza miastem, a dojazd nie wchodzi w grę. Nie musimy się jednak martwić. Kontakt bezpośredni w tym przypadku nie jest koniecznością. Sprawą rzeczoznawca może zająć się przez internet lub telefon. Umowę podpisujemy dzięki dowozie umowy przez firmę kurierską. Wcześniej jednak otrzymujemy ją do wglądu za pośrednictwem poczty e mail.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Wrocław za gotówkę

Rzeczoznawca płaci nam najczęściej gotówką za wykup praw do szkody. Możemy jednak wybrać przelew. Po odkupieniu szkody wystawia rachunek, rozpoczynając starania o dopłatę od ubezpieczyciela. Odkup odszkodowań to jedna z form pomocy, jakiej może nam udzielić rzeczoznawca. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty, a także sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już wcześniej. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone.

Odkup odszkodowań Wrocław a formalności

Odkup odszkodowań dotyczy tylko części zaniżonej odszkodowania. Kwota, którą uzyskaliśmy pierwotnie jest z kolei całkowicie niezagrożona. Kierowca często obawia się konfliktu z instytucją ubezpieczeniową. Strach przed utratą zniżek jest paraliżujący. W rzeczywistości nie jest tak źle. Uzyskanie dopłaty do odszkodowania nie pociąga za sobą żadnych negatywnych skutków. Rzeczoznawca prowadzący odkup osobiście zawiadamia ubezpieczyciela o wypłacie. Ubieganie się o dopłatę wymaga dołączenia niezbędnych dokumentów – kosztorysu i decyzji o wypłacie odszkodowania. Jeśli je zgubiliśmy w gąszczu innych papierów, należy wypełnić odpowiedni formularz. Na jego podstawie otrzymamy od ubezpieczyciela nowe pisma.