Odkup odszkodowań Kraków

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Kraków to szansa dla kierowców

Pieniądze, które zostały wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie zawsze muszą starczyć na faktyczną naprawę szkody. Wtedy z pomocną dłonią przychodzi rzeczoznawca. Jego tajną bronią jest odkup odszkodowań Kraków. Dzięki swej dużej wiedzy załatwi sprawę szybko i sprawnie. Należy pamiętać, że wcześniej nie mogliśmy zawrzeć ugody z instytucja ubezpieczeniową. Wówczas odkup odszkodowania OC AC będzie czymś w kategorii fikcji naukowej. Wykup nie pociąga za sobą dodatkowych opłat. Zdecydowana większość usług oferowanych w tej dziedzinie przez rzeczoznawcę jest całkowicie bezpłatna. Należy przez to rozumieć działania w zakresie analizy kosztorysu czy sporządzenia umowy. Odkup zaniżonych odszkodowań OC AC Kraków obejmuje kwotę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe nam nie zapłaciło, choć w rzeczywistości nam się należała.

Co obejmuje odkup odszkodowania Kraków?

Przedmiotem wykupu odszkodowań OCAC mogą być szkody stosunkowo małe, np.urwane lusterko, jak i nieco większe, czyli choćby urwana maska. Nie ma znaczenia ponadto wiek naszego auta, jego marka, przebieg czy wartości pojazdu na dzień szkody. Jeśli chcemy sprzedać prawo do szkody, najpierw należy zgromadzić odpowiednie dokumenty. Ważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania i kosztorys kalkulacji naprawy. Najpierw powinniśmy je otrzymać od naszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Gdy owe dokumenty znikły niczym klucze o poranku, nie musimy się martwić. Rzeczoznawca wystąpi o ich ponowne wysłanie.

Odkup odszkodowań Kraków jest legalny

W kilkadziesiąt godzin poznamy kwotę, za którą odkupi od nas szkodę. W tydzień od wykupu odszkodowania za wypadki spodziewane, dodatkowe pieniądze otrzymamy w formie przelewu bądź gotówki. Jeśli mamy jakieś obiekcje, należy wiedzieć, że odkupienie praw od szkód komunikacyjnych odbywa się w sposób całkowicie legalny. Nic nam nie grozi. możemy jedynie zyskać – brak ryzyka. Odkupienie praw do szkody odbywa się w całości w przepisach prawa. W procesie wytoczonym ubezpieczycielowi przez wynajętą firmę nie jesteśmy już stroną, a odwołanie odbywa się w bezpieczny sposób.

Aby powstała szansa na odkup odszkodowania, wcześniej nie mogła być zawarta ugoda z ubezpieczycielem. Odkup odszkodowania to procesem w miarę szybki.  Rzeczoznawca wpierw sprawdzi czy nikomu już szkody nie odsprzedaliśmy. Nie każdy człowiek postępuje uczciwie. Weryfikacja jest koniecznością.

Jeśli masz jakieś pytania napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do twojej dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@rzeczoznawcabialystok.pl lub numer telefonu:+48 608 444 186 .

Zobacz naszą całą ofertę odkupu odszkodowań.

Polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (adres email, nazwisko, adres) są chronione.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem strony.
Przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.