Odkup odszkodowań Katowice

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze

Odkup odszkodowań Katowice przeprowadza rzeczoznawca

Rzeczoznawca samochodowy posiada całą gamę obowiązków. Jego praca, choć na pozór rutynowa, wcale nie należy do monotonnych. Rzeczoznawca przede wszystkim wydaje opinie po wypadkach i awariach samochodu, przygotowując ekspertyzę. Zawiera ona wszelkie dane o uszkodzeniach pojazdu oraz wskazuje, które z części nadają się do naprawy, a które do wymiany. Niezbędne okazać się może również opracowanie kosztorysu napraw. Rzeczoznawca samochodowy wskaże kierowcy optymalny sposób naprawy szkody. Poza tym zajmuje się opiniowaniem stanu technicznego pojazdów, a także bierze udział w badaniach diagnostycznych. Odkup zaniżonych odszkodowań AC Katowice to więc jedna z wielu dziedzin, którą się zajmuje.

Odkup odszkodowań Katowice a formalności

Jeśli otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie w ciągu ostatnich trzech lat na podstawie kosztorysu i nie jesteś z niego zadowolony, nie ma na co czekać. Dlatego też warto skorzystać z opcji jaką jest skup odszkodowań OC Katowice. Kierowca uzyska pieniądze do ręki, albo za pomocą przelewu. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom, rzeczoznawca załatwi wszystkie wymagane dokumenty w swoim biurze, drogą e-mailową lub dojedziemy do klienta w wygodnym dla obu stron czasie i miejscu. Większość instytucji zajmujących się uzyskiwaniem odszkodowań proponuje tylko działania na drodze postępowania sądowego. Rzeczoznawca samochodowy po za tą tradycyjną metodą, oferuje niezmiernie wygodne i innowacyjne rozwiązania. Polega ono na odkupieniu praw do szkody wypłaconej (z OC sprawcy) w ciągu ostatnich trzech lat przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe (w przypadku szkody komunikacyjnej – na tzw. kosztorys).

Odkup odszkodowań Katowice bez ryzyka

Rzeczoznawca zgodnie z założeniami umowy odkupuje od osoby poszkodowanej prawa do szkody komunikacyjnej rozliczonej z OC sprawcy w ciągu ostatnich trzech lat na tzw. kosztorys szkody. Umowa (przelew praw wierzytelności dotyczących danej szkody) zawierana jest w dwóch egzemplarzach (po jednym dla każdej ze stron) na podstawie kosztorysu Towarzystwa Ubezpieczeniowego oraz decyzji w sprawie odkup odszkodowania OC AC. Podczas podpisania umowy fachowiec wypłaca dodatkowe pieniądze w formie gotówki lub na konto bankowe za jakie nabywa prawa do szkody. Kwota wyliczonego OC odszkodowania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe jest oczywiście własnością kierowcy. W ten sposób obie strony są usatysfakcjonowane – poszkodowany otrzymuje  dodatkową ustaloną kwotę w postaci gotówki, zaś rzeczoznawca nabywa prawa do jego szkody i dochodzi roszczeń drogą postępowania sądowego, automatycznie przejmując od klienta ryzyko związane z możliwością przegrania sprawy.

Jeżeli masz jakieś pytania napisz wiadomość.

Zobacz pełną ofertę skupu odszkodowań.

Polityka prywatności – w naszej polityce prywatności wszystkie pozostawione dane osobowe i dane firmy (adres email, nazwisko, adres zamieszkania) są chronione.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem strony.
Przeczytajcie także o polityce plików cookies.