Odkup odszkodowań Poznań

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Poznań, Kalisz, Konin, Piła

Odkup odszkodowań Poznań skuteczną metodą na gotówkę

Nieszczęścia chodzą parami. Tak również jest w przypadku zdarzeń drogowych. Oprócz uszkodzenia auta, zdrowia, przykra wiadomość to zaniżony kosztorys sporządzony przez ubezpieczyciela. Najczęściej po prostu załamujemy ręce. Nie każdy jednak wie, że mamy szansę na większą wypłatę, mimo upływu dłuższego czasu od wypadku. Indywidualna droga sądowa nie wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, ze względu na czasochłonność i duże koszty procesu. Naraża nas też na niepotrzebny stres. Skuteczna forma pomocy to odkup odszkodowań Poznań.  Możliwe jest uzyskanie dużej kwoty do ręki za zajście, które miało miejsce przed trzema laty. Cała procedura odbywa się całkowicie bez pośredników. Dzięki temu suma, jaką uzyskamy będzie znacznie wyższa. Nie musimy nawet wykonać z domu. Bez nerwów i przy minimalnym wysiłku nasza sprawa zostanie pozytywnie zakończona.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Poznań – Warunki

Odkup odszkodowań to alternatywna forma uzyskania należnych nam pieniędzy służących do naprawy szkody. Gdy przelew od firmy ubezpieczeniowej nie starczy na doprowadzenie pojazdu do stanu przed kolizji, należy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawcy. Lepsze to niż samodzielne wytoczenie procesu instytucji. Warunek uzyskania dopłaty to brak ugody z firmą ubezpieczeniową. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty, a także sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już wcześniej. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone.

Odkup odszkodowań Poznań a pomoc rzeczoznawcy

Rzeczoznawca dokonujący odkupu odszkodowań traktuje każdą sprawę indywidualnie. Często zastanawiamy się czy warto działać dalej, jeśli szkoda dotyczy naszego bardzo starego auta. Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Podobnie jest w kwestii wielkości szkód. Urwane lusterko czy uszkodzone podwozie – wszystko to może być przedmiotem odkupu odszkodowania. Gdy kierowca uzna, że wypłata jaką otrzymał od firmy ubezpieczeniowej to nic innego jak ”drobne” należy skontaktować się z rzeczoznawcą. W ciągu tygodnia otrzymamy dodatkowe fundusze. Możemy wybrać gotówkę bądź przelew. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej to proces legalny więc nie musimy się o nic martwić.