Odkup odszkodowań Poznań

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski

Odkup odszkodowań Poznań skuteczną metodą na gotówkę

Nieszczęścia chodzą parami. Tak również jest w przypadku zdarzeń drogowych. Oprócz uszkodzenia auta, zdrowia, przykra wiadomość to zaniżony kosztorys lub kalkulację sporządzony przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Najczęściej po prostu załamujemy ręce. Nie każdy jednak wie, że mamy szansę na wypłatę pełnego odszkodowania, mimo upływu dłuższego czasu od wypadku. Indywidualna droga sądowa nie wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, ze względu na czasochłonność i duże koszty procesu. Naraża nas też na niepotrzebny stres. Skuteczna forma pomocy to odkup odszkodowań OC Poznań.  Możliwe jest uzyskanie dużej kwoty do ręki za zajście, które miało miejsce w ciągu ostatnich 3 lat. Cała procedura odbywa się całkowicie bez pośredników. Dzięki temu suma, jaką uzyskamy będzie znacznie wyższa. Nie musimy nawet wychodzić z domu. Bez nerwów i przy minimalnym wysiłku nasza sprawa zostanie pozytywnie zakończona.

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Poznań – Warunki

Skup odszkodowań OC AC to alternatywna forma uzyskania należnych nam pieniędzy służących do naprawy szkody. Gdy przelew od firmy ubezpieczeniowej nie starczy na doprowadzenie pojazdu do stanu przed kolizji, należy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawcy. Lepsze to niż samodzielne wytoczenie procesu instytucji. Warunek w uzyskania dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych to brak ugody z firmą ubezpieczeniową. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty do odszkodowań OC, a także sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już wcześniej na odszkodowanie za samochód. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone.

Odkup odszkodowań Poznań a pomoc rzeczoznawcy

Rzeczoznawca dokonujący odkupu zaniżonych odszkodowań OCAC traktuje każdą sprawę indywidualnie. Często zastanawiamy się czy warto działać dalej, jeśli szkoda dotyczy naszego bardzo starego auta. Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Podobnie jest w kwestii wielkości szkód. Urwane lusterko czy uszkodzone podwozie – każdy rodzaj szkody może być przedmiotem odkupu odszkodowania OC AC. Gdy kierowca uzna, że wypłata jaką otrzymał od firmy ubezpieczeniowej to nic innego jak ”drobne” należy skontaktować się z rzeczoznawcą. W ciągu tygodnia otrzymamy dodatkowe pieniądze. Możemy wybrać gotówkę bądź przelew. Odkupienie praw od szkód komunikacyjnych to proces legalny więc nie musimy się o nic martwić.

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń! Jesteśmy do twojej dyspozycji. Nasz numer telefonu i e-mail znajdziesz w zakładce kontakt.

PEŁNA OFERTA – skup odszkodowań

Polityka prywatności – w naszej polityce prywatności wszystkie pozostawione dane osobowe i dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Polityka plików cookie: przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.
Przeczytaj więcej o ochronie danych osobowych.