Odkup odszkodowań Radom

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Radom

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Radom

Nieszczęścia chodzą parami. Tak niestety dzieje się też w przypadku zdarzeń drogowych. Oprócz uszkodzenia auta, zdrowia, przykrą wiadomością niejednokrotnie jest zaniżony kosztorys sporządzony przez ubezpieczyciela. Najczęściej po prostu załamujemy ręce. Nie każdy jednak wie, że mamy szansę na większą wypłatę, mimo upływu dłuższego czasu od wypadku. Indywidualna droga sądowa nie wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, ze względu na czasochłonność i duże koszty procesu. Naraża nas też na niepotrzebny stres. Skuteczna forma pomocy to odkup odszkodowań Radom. Zajmuje się nim rzeczoznawcą. Możliwe jest uzyskanie dużej kwoty do ręki za zajście, które miało miejsce przed trzema laty. Cała procedura odbywa się całkowicie bez pośredników. Dzięki temu suma, jaką uzyskamy będzie znacznie wyższa. Nie musimy nawet wykonać z domu. Bez nerwów i przy minimalnym wysiłku nasza sprawa zostanie pozytywnie zakończona.

Odkup odszkodowań Radom a rzeczoznawca

Zaniżanie odszkodowań doprowadziło do powstania rynku wtórnego szkód komunikacyjnych. Zaniżanie odszkodowań przestanie się ubezpieczycielom opłacać w chwili, gdy kwoty wypłat związanych z karami finansowymi i kosztami sądowymi przekroczą potencjalny zysk. Gdy jesteśmy przekonani, że należy nam się więcej, lecz nie widzimy szans na wygraną, warto skorzystać z usług rzeczoznawcy. Odkup odszkodowań może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Rzeczoznawca zajmujący się dochodzeniem odszkodowań nie ogranicza się tylko do reprezentowania swoich klientów w sporze z firmą ubezpieczeniową. Może również odkupić szkodę, płacąc gotówką. Po odkupieniu szkody wystawia własny rachunek i ubiega się o dopłatę od ubezpieczyciela. Odkupywanie szkód jest tylko jedną z opcji, proponowanych przez rzeczoznawcę. Może on wpierw prowadzić sprawę i odkupić szkodę dopiero na etapie sądowym.

Odkup odszkodowań Radom dla każdego kierowcy

Rzeczoznawca dokonujący odkupu odszkodowań podchodzi do klienta w sposób indywidualny. Z jego usług może skorzystać zarówno właściciel auta trzydziestoletniego, jak i posiadacz luksusowej limuzyny. Również nieistotna jest skala uszkodzeń. Jeśli kierowca uzna, że wypłata na likwidację szkody jest krzywdząca, należy wykonać telefon do rzeczoznawcy. Pomoże on w każdej sytuacji. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej OC odbywa się w całości w zgodzie z prawem. W procesie wytoczonym ubezpieczycielowi przez rzeczoznawcę, kierowca jest już stroną i bez stresu może oczekiwać pomyślnych wieści.

Zerknij na ofertę odkup odszkodowań.