Odkup odszkodowań Gdańsk

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Gdańsk, Słupsk, Sopot, Tczew

Dopłaty, odkup i skup odszkodowań Gdańsk pomoże naprawić szkodę

Kwoty wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie zawsze starczą na realną naprawę szkody. Wówczas z pomocą przychodzi rzeczoznawca, który prowadzi odzyskiwanie odszkodowań OC AC Gdańsk. Poprzez fachowej wiedzy załatwi sprawę szybko i sprawnie. Trzeba wiedzieć, że wcześniej nie mogliśmy zawrzeć ugody z instytucja ubezpieczeniową. Wówczas odkup odszkodowania OC będzie tylko w sferze marzeń. Odkup nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Zdecydowana większość usług oferowanych w tym zakresie przez rzeczoznawcę jest bezpłatna. Chodzi tu o działania w zakresie analizy kosztorysu czy sporządzenia umowy. Odkup odszkodowania Gdańsk obejmuje kwotę, którą firma ubezpieczeniowa nam nie zapłaciła lub gdy odszkodowanie było zbyt niskie choć w rzeczywistości nam się należała.

Skup i odkup odszkodowań Gdańsk to optymalne rozwiązanie

Firmy ubezpieczeniowe poprzez zaniżanie odszkodowań komunikacyjnych przyczynili się do powstania rynku wtórnego, na którym dominują rzeczoznawcy. Oferują oni możliwość odkupu odszkodowania lub dopłata do odszkodowania. Gdy poza zasięgiem jest prywatne wejście na drogę sądową, może być to nasza jedyna droga na większe odszkodowanie OC, które wykorzystamy na likwidację szkody. Odkup odszkodowania Gdańsk oznacza zbycie naszych praw na rzecz określonej firmy. Pomiędzy kierowcą a rzeczoznawcą dochodzi więc do swego rodzaju podziału sumy. Trzeba mieć na uwadze, że rzeczoznawca nie musi nas informować o tym, jaką konkretnie sumę udało mu się wygrać. Kierowca zaś otrzymuje ustalony na podstawie umowy procent.

Aby wystąpić o dopłaty do odszkodowania musimy wpierw zgromadzić konieczne dokumenty. Najważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania oraz kosztorys naprawy przesłany przez firmę ubezpieczeniową. Gdy owe dokumenty zagubiły się w stosie makulatury, nie denerwujmy się. Rzeczoznawca wystąpi o ich ponowne wysłanie. Dodatkowe pieniądze uzyskane z dopłaty do odszkodowań OC możesz otrzymać w ciągu tygodnia w formie gotówki lub przelewu.

Czy każdą szkodę można odkupić?

Nie każda szkoda może zostać sprzedana. Polskie prawo nie przewiduje możliwości odsprzedania prawa do dochodzenia odszkodowania za szkody osobowe. Ale już szkoda komunikacyjna z OC sprawcy, w dodatku taka, od której powstania nie minęły 3 lata, może stać się łakomym kąskiem dla instytucji zajmujących się skupowaniem odszkodowań. Nie istnieją przeciwwskazania, aby sprzedać szkodę z ubezpieczenia autocasco, ale firmy odszkodowawcze zdecydowanie wolą odkup szkody OC. W takich przypadkach dochodzenia roszczeń nie utrudniają rozmaite wyłączenia odpowiedzialności i inne warunki umowy AC.

Jeśli masz pytania napisz wiadomość!

Dopłaty do odszkodowań – CAŁA OFERTA

Polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane osobowe i dane firmy (adres email, nazwisko, adres) są chronione.
Polityka plików cookie: przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.