Dopłaty do odszkodowań AC

Dopłaty do odszkodowań AC. Kolizja lub wypadek samochodowy to zawsze nieprzyjemna sytuacja. Jeszcze gorzej jeżeli to my jesteśmy sprawcą. Wtedy to z naszej składki OC są pobierane pieniądze na pokrycie strat. A co jeśli sami sobie uszkodzimy samochód? Za sprawą ubezpieczeń AC czyli Autocasco możemy otrzymać odszkodowanie za straty, które sami spowodowaliśmy. Czyli jednocześnie jesteśmy tym, który szkodę wyrządził, a także poszkodowanym.

Każdy poszkodowany może liczyć na odszkodowanie. Jednakże kiedy ubezpieczyciel je wypłaca, to możemy mieć kiepską minę z powodu wysokości takiej wypłaty. Powiedzmy sobie wprost – przeważnie jest bardzo niska i nieadekwatna to poniesionych strat.

DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ AC. LEPIEJ NIŻ ODSZKODOWANIE

Można przypuszczać, że każdy ubezpieczyciel nie działa w interesie swego klienta tylko we własnym. Im wyższy wypracowany zysk, tym lepiej. Zatem jeżeli wypłata odszkodowania może być niższa, to jest to atrakcyjne rozwiązanie dla ubezpieczyciela, ale nie dla klienta. Z takimi praktykami trzeba jasno i stanowczo walczyć. Nie możemy sobie dać wmówić, że skoro sami spowodowaliśmy stratę, to możemy liczyć na niższe odszkodowanie. Ubezpieczyciel sprzedając nam polisę podjął ryzyko i teraz musi ponieść tego ryzyka pełne konsekwencje, a my możemy mieć czyste sumienie. Jednakże w zderzeniu z machiną korporacji pojedynczy klient zawsze ma ciężko. Bowiem ubezpieczyciel doskonale wyszkolił w sobie umiejętności argumentacyjne i obronne przed wysokimi żądaniami.

Dlatego też warto skupić swoje roszczenia za porządne pieniądze i otrzymać pieniądze bez walki i stresu. Warto wiedzieć, że nasza firma wypłaca najwyższe możliwe stawki ponieważ nie działamy poprzez pośredników, tylko zajmujemy się sprawami bezpośrednio. Dopłaty do odszkodowań AC możemy wypłacić natychmiast gotówką lub przelewem. Dostosujemy się do Państwa potrzeb w tej kwestii. Dlatego też zachęcamy do zgłaszania się do nas.

DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ AC. MOŻNA DŁUGO POCZEKAĆ

Od ubiegłego roku składka za OC wzrosła blisko o 49 proc. Polska Izba Ubezpieczeń twierdzi, że główną przyczyną wzrostu cen jest znaczący i trwający od kilku lat wzrost wartości wypłacanych odszkodowań i świadczeń na rzecz osób poszkodowanych i ich rodzin w wypadkach. Wzrost cen OC to także efekt nowych regulacji prawnych, orzecznictwa sądowego, podatku bankowego czy wytycznych Komisji Nadzoru Finansowego. Warto dodać, że wzrost innych składek także idzie w parze.

Warto jeszcze dodać, że dopłaty do odszkodowań ac jest w pełni legalne. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zerknij również na ofertę dopłaty, odkupu i skupu odszkodowań