DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ CAŁA POLSKA

odkup odszkodowań Białystok i cała Polska

DOPŁATY, ODKUP I SKUP ODSZKODOWAŃ W CAŁEJ POLSCE

Właściciele pojazdów posiadający polisę ubezpieczeniową OC i AC nierzadko borykają się problemem jakim jest zaniżanie stawek odszkodowań komunikacyjnych. Kolizje drogowe zdarzają się bardzo często, a kierowcom, a dokładniej posiadaczom danych pojazdów, które są objęte stosownym ubezpieczeniem należą się konkretne sumy odszkodowań. Niestety firmy ubezpieczeniowe potrafią znacznie zaniżać ich stawki, dlatego też pojawiają się nieprzyjemne sytuacje. Większość kierowców odwołuje się do firm ubezpieczeniowych jednak zazwyczaj takie działanie kończy się fiaskiem. Stąd też oferta, którą znaleźć można na tej stronie skierowana jest do wszystkich właścicieli pojazdów, którzy czują się oszukani lub po prostu bezradni.

Kilka słów o nas

Nasza firma działa na rynku od wielu lat dzięki czemu mieliśmy okazję zdobyć spore doświadczenie stąd też temat odszkodowań nie jest dla nas obcy. Swoim klientom oferujemy bardzo atrakcyjne dopłaty do odszkodowań, ale nasza pomoc polega także na znacznie szerszym działaniu. Jeżeli uzyskane od firmy ubezpieczeniowej odszkodowanie komunikacyjne jest dość niskie – nasza firma pomaga dochodzić swoich praw.

Nasze atuty:

 • rzetelność
 • spore doświadczenie
 • miła atmosfera
 • prowadzenie spraw na odległość – nie wymagamy bezpośrednich wizyt w naszej firmie

Na czym polega działalność naszej firmy?

Kierując się dobrem naszych klientów oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy wszystkich zainteresowanym. Zaniżanie odszkodowań z zakresu polisy OC i AC jest dość częstym zjawiskiem, dlatego wielu właścicieli pojazdów napotyka na swojej drodze na taki właśnie problem. Celem naszej firmy jest niesienie pomocy wszystkim kierowcom, którzy czują się w pewien sposób oszukani przez ubezpieczycieli. Prowadzimy dopłaty do odszkodowań w sposób legalny i przejrzysty. Naszym atutem jest to, że nie działamy poprzez pośredników, a więc proponowane przez nas kwoty są bardzo atrakcyjne i korzystne dla klientów.

Dopłaty do odszkodowań – jak to wygląda w praktyce?

Czy warto skorzystać z możliwości dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych? Oczywiście, że tak. Jest to bowiem rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu, a nierzadko pieniędzy. Istnieją dwie drogi dochodzenia swoich praw odnośnie odszkodowań komunikacyjnych AC i OC. Jest to właśnie dopłata do odszkodowań jak też dochodzenie swoich praw w sądzie – na własną rękę. Opcja numer dwa jest zazwyczaj związana ze sporymi nakładami finansowymi, a także ryzykiem. Nie ma bowiem gwarancji, że sprawa założona w sądzie skończy się pozytywnie czyli wygraną. Korzystając z usługi jaką jest oferowany przez nas skup odszkodowań możecie natomiast Państwo mieć pewność, że nie poniesiecie żadnych kosztów, a pieniądze trafią prosto na Wasze konto.

Zalet współpracy z naszą firmą jest wiele, a są to na przykład:

 • brak nerwów
 • ograniczenie poniesionych kosztów do zera
 • oszczędność czasu (proces sądowy może trwać nawet trzy lata)
 • możliwość otrzymania naprawdę sporej gotówki

Nasza firma działa od lat, dlatego posiadamy duże doświadczenie i wiedzę na temat dochodzenia praw do odszkodowań komunikacyjnych. Dzięki temu, że prowadzimy swoje sprawy hurtowo, koszty związane z opłatami sądowymi są dla nas w pełni opłacalne.

Dopłaty o skup odszkodowań – informacje

W uproszczeniu dopłata do odszkodowań polega na przeniesieniu prawa do zaniżonego odszkodowania z klienta na naszą firmę. Na etapie dogadywania szczegółów współpracy ustalamy za jaką kwotę odkupujemy odszkodowanie od danego klienta. Już po kilku dniach na koncie klienta pojawiają się pieniądze, a cały proces trwa bardzo krótko i przebiega niezwykle sprawnie. Z pewnością wielu zainteresowanych naszymi usługami klientów zastanawia się jak dokładnie wygląda współpraca z nami w przypadku odsprzedawania nam odszkodowań.

Otóż na każdy proces składa się kilka etapów, a są to:

 • spisanie umowy w dwóch egzemplarzach
 • dostarczenie przez klienta kosztorysu wykonanego przez firmę ubezpieczeniową
 • dostarczenie przez klienta decyzji odnośnie wyliczonej kwoty odszkodowania podjętej przez firmę ubezpieczeniową
 • sporządzenie wyceny dopłaty odszkodowania przez naszą firmę
 • po zaakceptowaniu przez klienta naszej oferty – przelew środków na konto klienta

W przypadku, gdy klient nie ma dostępu do dokumentów, które związane są z przyznanym ubezpieczeniem nasza firma zajmuje się pozyskaniem takich dokumentów od danego ubezpieczyciela. Co ważne nasza firma skupuje wszystkie odszkodowania do 3 lat wstecz!

Największe korzyści i zalety skupu odszkodowań

Oferowane przez nas dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych pozwalają klientom pozbyć się nerwów związanych z dochodzeniem swoich należności finansowych na własną rękę. Do największych zalet takiego rozwiązania należy także to, że klient ma pełną gwarancję otrzymania środków, które mu zaproponujemy w zamian za odkup odszkodowań. Bez względu na późniejszy proces sądowy i jego wynik, klient otrzymuje od naszej firmy ustaloną w umowie kwotę pieniędzy. Oczywiście otrzymane wcześniej od ubezpieczyciela odszkodowanie również pozostaje własnością klienta. Warto dodać, że wypłacana przez nas suma pieniędzy jest bezzwrotna.

Warunki skorzystania z dopłaty do odszkodowań

Dopłaty do odszkodowań są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem. Warunkiem skorzystania z proponowanej przez nas usługi jest: 

 • sprawa nie starsza niż okres 3 lat
 • obowiązywanie ubezpieczenia OC lub AC w czasie wypadku

Wymagania nie są wygórowane, dlatego każdy właściciel pojazdu ma szansę otrzymać godne odszkodowanie za poniesione straty. Co ważne na otrzymanie od nas dopłaty za odszkodowanie nie mają wpływu takie aspekty jak: 

 • brak dokumentacji związanej z przyznanym odszkodowaniem
 • dokonanie naprawy uszkodzonego auta
 • sprzedaż auta, które związane jest z całym procesem

Wypłata środków, które są oferowane przez naszą firmę w zamian za przeniesienie praw do odszkodowania może polegać na dokonaniu przelewu na konto klienta lub też zostać dostarczona gotówką do ręki. Wszystko to ustalamy z klientem na etapie podpisywania umowy lub też w późniejszym czasie.

Czytelnia:

 • dopłaty do odszkodowańDopłaty do odszkodowań
  Dopłaty do odszkodowań. Jeżeli mamy kolizję lub wypadek samochodowy, to nie jest to przyjemna sprawa, ale w zależności od tego jaką polisę posiadamy – przysługuje nam odszkodowanie. I tak – każdy kierowca obowiązany jest posiadać polisę ubezpieczeniową OC. Jest ona wymagana polskim prawem, po to by nie było sytuacji, że ktoś spowodował wypadek i nie można z niego ściągnąć ani grosza na odszkodowanie dla ofiary. Za brak wykupionego ubezpieczenia OC można dostać bardzo wysoką karę! Można też posiadać nieobligatoryjną polisę AC (autocasco). Taka polisa zabezpiecza nas samych przed sobą. Jeżeli będziemy sprawcą wypadku lub kolizji i uszkodzimy własny samochód, to możemy dzięki tej polisie liczyć na odszkodowanie. Może być nawet tak, że przy parkowaniu stukniemy w słupek czy murek – wtedy też dostaniemy pieniądze od ubezpieczyciela. Trzeba tylko jak najszybciej wezwać likwidatora szkód. Im dłużej będziemy zwlekać tym na mniejsze pieniądze możemy liczyć. Są też inne […]
 • Dopłaty do odszkodowań ACDopłaty do odszkodowań AC
  Dopłaty do odszkodowań AC. Kolizja lub wypadek samochodowy to zawsze nieprzyjemna sytuacja. Jeszcze gorzej jeżeli to my jesteśmy sprawcą. Wtedy to z naszej składki OC są pobierane pieniądze na pokrycie strat. A co jeśli sami sobie uszkodzimy samochód? Za sprawą ubezpieczeń AC czyli Autocasco możemy otrzymać odszkodowanie za straty, które sami spowodowaliśmy. Czyli jednocześnie jesteśmy tym, który szkodę wyrządził, a także poszkodowanym. Każdy poszkodowany może liczyć na odszkodowanie. Jednakże kiedy ubezpieczyciel je wypłaca, to możemy mieć kiepską minę z powodu wysokości takiej wypłaty. Powiedzmy sobie wprost – przeważnie jest bardzo niska i nieadekwatna to poniesionych strat. DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ AC. LEPIEJ NIŻ ODSZKODOWANIE Można przypuszczać, że każdy ubezpieczyciel nie działa w interesie swego klienta tylko we własnym. Im wyższy wypracowany zysk, tym lepiej. Zatem jeżeli wypłata odszkodowania może być niższa, to jest to atrakcyjne rozwiązanie dla ubezpieczyciela, ale nie dla […]
 • Dopłaty do odszkodowań ocDopłaty do odszkodowań OC
  Dopłaty do odszkodowań oc. Kolizja lub wypadek samochodowy to nigdy nie jest przyjemna sprawa. Za sprawą obowiązkowych ubezpieczeń OC każdy poszkodowany może liczyć na odszkodowanie. Jednakże kiedy ubezpieczyciel je wypłaca, to możemy mieć kwasną minę z powodu wysokości takiej wypłaty. Powiedzmy sobie wprost – przeważnie jest śmiesznie niska i nieadekwatna to poniesionych strat. Dopłaty do odszkodowań OC. Lepiej niż odszkodowanie Można przypuszczać, że każdy ubezpieczyciel nie działa w interesie swego klienta tylko we własnym. Im wyższy wypracowany zysk, tym lepiej. Zatem jeżeli wypłata odszkodowania może być niższa, to jest to atrakcyjne rozwiązanie dla ubezpieczyciela, ale nie dla klienta. Z takimi praktykami trzeba jasno i stanowczo walczyć. Jednakże w zderzeniu z machiną korporacji pojedynczy klient zawsze ma ciężko. Bowiem ubezpieczyciel doskonale wyszkolić w sobie umiejętności argumentacyjne i obronne przed wysokimi żądaniami. Dlatego też warto skupić roszczenia i otrzymać […]
 • dopłaty do odszkodowań ocDopłaty do odszkodowań OC. Wykorzystaj swą szansę.
  Dopłaty do odszkodowań OC. Rola rzeczoznawcy. Dopłaty do odszkodowań OC. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wielkości uzyskanego odszkodowania, warto skontaktować się z rzeczoznawcą. Przeprowadza on  szczegółową analizę poszczególnych elementów samochodu. Podczas badania sprawdza ponad 200 elementów kontrolnych. Obecne auta stają się coraz bardziej skomplikowane pod względem technicznym. Postęp techniczny oraz wzrastające wymagania stawiane odnośnie bezpieczeństwa podróżnych i ochrony środowiska powodują spore nasycenie w urządzenia elektroniczne. Wiąże się to z koniecznością ciągłego nadzorowania i kontrolowania stanu technicznego pojazdów samochodowych. Na podstawie uzyskanych wyników przedstawia końcową rekomendację czy weryfikowane auto jest warte zakupu. Rzeczoznawca nie wspiera żadnego z dealerów samochodowych lub komisów, przez co mamy pewność, że ocena stanu technicznego auta będzie całkowicie bezstronna. Dopłaty do odszkodowań OC. Praktyki towarzystw. Zaniżanie wartości szkody w […]
 • Dopłaty do odszkodowańDopłaty do odszkodowań
  Dopłaty do odszkodowań to alternatywna forma uzyskania należnych nam pieniędzy służących do naprawy szkody. Gdy przelew od firmy ubezpieczeniowej nie starczy na doprowadzenie pojazdu do stanu przed kolizji, należy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawcy. Lepsze to niż samodzielne wytoczenie procesu instytucji. Warunek uzyskania dopłaty to brak ugody z firmą ubezpieczeniową. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty, a także sporządzenie umowy. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już wcześniej. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone. Dopłaty do odszkodowań na odległość Jeśli znaleźliśmy godnego zaufania rzeczoznawcę, lecz prowadzi on swą działalność z dala od naszej miejscowości, to nic straconego. Kontakt osobisty nie jest wymagany. Całą sprawą może zająć się drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Podpisanie umowy […]

Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na cookies więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij