Rzeczoznawca samochodowy Białystok, Warszawa, Augustów, Siemiatycze, Olsztyn, Łomża,  Bielsk Podlaski, Ełk, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Suwałki, Zambrów

Instytut Rzeczoznawstwa Motoryzacyjnego jest specjalistyczną jednostką Firmy, której współpracownikami są Rzeczoznawcy Samochodowi posiadający certyfikaty kompetencji wydane przez Centrum Certyfikacji akredytowane wg PN-EN ISO/IEC 17024:2012, wpisani na listę Ministerstwa Infrastruktury, pracownicy naukowi, Diagności Samochodowi a także specjaliści motoryzacyjni i Biegli Sądowi.

Rzeczoznawcy samochodowi Białystok i cała Polska

INSTYTUT MOŻE ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU:

 • wyceny pojazdów samochodowych (obejmuje również wycenę samochodów na potrzeby Urzędów Celnych, Urzędów Pracy, Banków, Leasingów i nie tylko),
 • opinie techniczne pojazdów,
 • rekonstrukcje przebiegu wypadków i kolizji drogowych,
 • komputerowe symulacje,
 • animacje zderzeń 2D i 3D,
 • wyceny kosztów naprawy pojazdów i szkód komunikacyjnych – wymagane podczas dochodzenia odszkodowania Białystok,
 • wyceny szkód całkowitych
 • wyceny wartości pojazdów zabytkowych
 • opinie dla pojazdów zabytkowych tzw. „Białe Karty” dla Konserwatora Zabytków
 • identyfikacja numerów nadwozia – VIN
 • maszyny urządzenia – wyceny
 • ustalanie przyczyn pożarów pojazdów
 • opracowywanie zarzutów i uwag do opinii Biegłych Sądowych
 • Biomechanika wypadków drogowych

Kim jest rzeczoznawca samochodowy?

Wycena szkody przez rzeczoznawcę samochodowegoRzeczoznawca samochodowy to osoba, która stanowi eksperta z zakresu pojazdów i posiada w tym zakresie odpowiednie uprawnienia. Z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego korzysta się wtedy, gdy chce się sprawdzić, czy towarzystwa ubezpieczeniowe uczciwie dopełniły swoich obowiązków przy dokonywaniu wyceny szkody. Są to certyfikowani profesjonaliści, dlatego korzystanie z dodatkowej pomocy rzeczoznawcy przy negocjacji kosztorysów firmy ubezpieczeniowej może wiązać się z pewnym wydatkiem, jednak w większości sytuacji warto zdecydować się na takie usługi, gdyż ostateczna kwota z ubezpieczenia może okazać się znacznie wyższa.

Jak można zostać rzeczoznawcą samochodowym?

Niezależnie od tego, czy ma się zamiar dołączyć w szeregi tych ekspertów, czy skorzystać z usług rzeczoznawcy, zdecydowanie warto zapoznać się z kryteriami, które taka osoba musi spełnić. Aby móc trafić na listę rzeczoznawców samochodowych sporządzoną przez Ministerstwo Infrastruktury trzeba spełnić określone warunki. Powinno się jednocześnie zaznaczyć, że lista ta jest na bieżąco aktualizowana.

Chcąc zakwalifikować się na wpis na listę, dana osoba musi:

 • posiadać dokument ukończenia studiów wyższych,
 • posiadać co najmniej 5 lat doświadczenia w dziedzinie związanej z motoryzacją,
 • nie być karana wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo,
 • posiadać prawo jazdy kategorii A, B i C1 lub C,
 • poddać się certyfikacji rzeczoznawców wydaną przez jednostkę akredytowaną w polskim systemie akredytacji,
 • wprowadzić swoje dane osobowe i zaznaczyć deklarację „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych”.

Strona Ministerstwa Infrastruktury zapewnia dostęp do danych osobowych rzeczoznawców, stanowiąc centrum wiedzy o dostępnych fachowcach. To właśnie w centrum certyfikacji rzeczoznawców powinno się ich szukać, aby potwierdzić uprawnienia wybranego rzeczoznawcy samochodowego. Eksperci tacy mogą pracować niezależnie, często zatrudniają ich także firmy ubezpieczeniowe, warsztaty samochodowe, producenci pojazdów, a nawet sądy.

Czym zajmuje się rzeczoznawca samochodowy?

Kosztorys szkód sporządzony przez rzeczoznawcę samochodowegoKorzystanie z usług rzeczoznawców jest dostępna dla każdej osoby, która chce przekonać się, czy kosztorysy napraw sporządzone przez towarzystwo ubezpieczeniowe są adekwatne do faktycznych szkód poniesionych przez kierowcę. Innymi słowy, główne zadanie takiego niezależnego eksperta jest faktyczną wyceną wartości danego pojazdu w odniesieniu do poniesionych kosztów. Jest to potencjalnie korzystna usługa jeśli wybrało się ubezpieczenie OC, korzysta się z ubezpieczenia AC lub postawiło na kompletne ubezpieczenie OCA. W większości przypadków OC sprawcy powinno pokryć większość wydatków związanych z wypadkiem.

Aby lepiej zrozumieć, czym zajmuje się rzeczoznawca, warto przyjrzeć się jego poszczególnym kompetencjom. Wymienić można tu:

 • Wyceny pojazdów samochodowych – ogólna wycena pojazdu oparta na każdym z jego aspektów.
 • Opinie techniczne pojazdów – profesjonalne określenie stanu technicznego pojazdu i wszystkich jego podzespołów.
 • Rekonstrukcje przebiegu wypadków i kolizji – fachowe, praktyczne rekonstrukcje dotyczące sposobu przebiegu wypadku to standard przy zbieraniu materiałów do negocjacji z ubezpieczycielem.
 • Symulacje i animacje komputerowe – odtworzenie wypadku w symulowanym ruchu drogowym jest jednym z najbardziej przekonujących dowodów w dochodzeniu prze ubezpieczycielem.
 • Wyceny szkód i kosztów naprawy – likwidacja szkód zawsze wiąże się z pewnymi wydatkami, a profesjonalna analiza zakresu uszkodzeń pozwala lepiej określić potencjalne wydatki związane z ich naprawą.
 • Wyceny pojazdów zabytkowych – niektóre pojazdy zabytkowe mogą mieć specjalną wartość historyczną lub kolekcjonerską, która wykracza poza standardowe metody wyceny samochodu.
 • Opracowywanie zarzutów i uwag do opinii Biegłych Sądowych – przygotowanie oficjalnej dokumentacji, potrzebnej do wnioskowania o lepsze odszkodowanie.

Rzeczoznawca samochodowy - wycena szkód samochoduTrzeba pamiętać, że praca ta opiera się na pewnym wzorze. Schemat usług rzeczoznawcy samochodowego rozpoczyna się od rozwiązania kwestii formalnych. Potrzebne będą tu wzory dokumentów związanych z pojazdem, a także zdjęcia i inne materiały pokazujące skalę uszkodzeń dokonanych na samochodzie – są one ważne w ustalaniu okoliczności wypadku i ich potencjalnym wpływie na stan auta. W zakresie rzeczoznawstwa samochodowego mieści się specjalistyczna wiedza z zakresu poszczególnych podzespołów pojazdu, dlatego ekspert będzie w stanie określić nawet te uszkodzenia, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, a znajdują się w wewnętrznych układach auta.

Rola eksperta nie ogranicza się tutaj tylko do specjalności samochodowej. Warto pamiętać, że jeśli chce się zwiększyć wysokość odszkodowania, trzeba podjąć się negocjacji z ubezpieczycielem, a w tych niezbędne okażą się odpowiednie dokumenty. Rzeczoznawcę samochodowego należy poprosić o wydanie dokumentów wskazujących na wartość pojazdu przed i po wypadku Firma ubezpieczeniowa nie ma jednak obowiązku uznania takiej ekspertyzy – jeśli nadal nie zgadza się z jej decyzją, jedynym rozwiązaniem pozostaje droga sądowa. Wniosek nasuwa się sam – jeśli masz podejrzenia, że twój ubezpieczyciel nie potraktował Cię uczciwie, zgłoś szkodę do rzeczoznawcy.

W szczególności, Instytut wykonuje opinie dla sądów, prokuratur i innych organów procesowych z terenu całej Polski ( np: Polski Związek Motorowy) oraz osób prywatnych i Firm.

INSTYTUT ma dostęp do specjalistycznych laboratoriów badawczych i korzysta z nowoczesnych programów komputerowych użytecznych przy opracowywaniu opinii (np. V-SIM, CYBORG IDEA PLAN, INFO-EKSPERT, AUDATEX, EUROTAX GLASS’S).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Techniczne, rzeczowe podejście do klienta oraz profesjonalne standardy usług – TB Ekspert to rzeczoznawca samochodowy Warszawa, na którym można polegać. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą oraz doskonałym zapleczem technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie wycenić Państwa samochód. Korzystamy z nowoczesnych technologii, nie rezygnując przy tym z atrakcyjnych i przystępnych przedziałów cenowych. Warto skorzystać z naszej oferty – cieszymy się bardzo dobrą reputacją!

Rzeczoznawca samochodowy Suwałki

Jeśli potrzebny jest Państwu sprawdzony rzeczoznawca samochodowy Suwałki, to firma TB Ekspert z pewnością okaże się najlepszym wyborem. Oferujemy szeroki zakres usług z naszej branży, obejmujący między innymi profesjonalną wycenę pojazdów, sporządzanie opinii i opracowywanie zarzutów do opinii Biegłych Sądowych. Dysponujemy nowoczesną aparaturą, doskonale wyszkolonymi pracownikami oraz wieloma latami doświadczenia w branży – wszystko to z myślą o zapewnieniu naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Rzeczoznawca samochodowy Olsztyn

Usługi, jakie może zapewnić rzeczoznawca samochodowy Olsztyn obejmują przede wszystkim wycenę pojazdów oraz skali powypadkowych zniszczeń, jednak warto wymienić także opracowywanie zarzutów do opinii Biegłych Sądowych czy sporządzanie opinii dotyczącej stanu technicznego pojazdu. Jeśli potrzebują Państwo usług na najwyższym poziomie, TB Ekspert zdecydowanie będzie stanowić najlepszy wybór. Zapewniamy pełen profesjonalizm i doskonałe efekty, za którymi stoi doświadczenie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

Rzeczoznawca samochodowy Siemiatycze

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej i zaufanej firmy zajmującej się rzeczoznawstwem samochodowym, TB Ekspert będzie stanowić idealny wybór. Jesteśmy firmą z doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Jako rzeczoznawca samochodowy Siemiatycze z bardzo dobrą opinią w branży, oferujemy szybkie i sprawne wyceny pojazdów oraz inne, fachowe usługi. Korzystamy z nowoczesnych technologii i doskonałego zaplecza technicznego, a nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Warto zdecydować się na nasze profesjonalne usługi!

Instytut rzeczoznawstwa motoryzacyjnego TB Ekspert - rzeczoznawca samochodowy
Wycena samochodu przez rzeczoznawcę samochodowego
Rzeczoznawca samochodowy - wycena wartości pojazdu

Najczęściej zadawane pytania do rzeczoznawcy samochodowego – FAQ

Kim jest i czym się zajmuje rzeczoznawca samochodowy?
Rzeczoznawca samochodowy to profesjonalista, który zawodowo zajmuje się szacowaniem wartości pojazdu, dokonując jego szczegółowej inspekcji i analizy wszystkich podzespołów, a nawet rekonstrukcji wypadków w celu ustalenia dokładnego ich przebiegu. Opinia takiej osoby jest całkowicie rzetelna, dlatego można powoływać się na nią w sprawie o uzyskanie lepszego odszkodowania.
Ile kosztują usługi niezależnego rzeczoznawcy samochodowego?
Nie ma jednakowego cennika dla usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego, gdyż jest to kwestia w dużej mierze indywidualna, zależna od konkretnych rzeczoznawców, wartości wycenianego pojazdu, a także zakresu czynności, jakie muszą wykonać w ramach wyceny. Kwota ta zazwyczaj oscyluje do kilkuset do tysiąca złotych, dlatego decydując się na takie usługi, warto sprawdzać poszczególne cenniki.
Jak przygotować się do spotkania z rzeczoznawcą samochodowym?
Rzeczoznawca samochodowy będzie potrzebował dostępu do samochodu lub wraku samochodu, którego wyceny będzie się podejmował. Pojazd powinien być jak najbliżej stanu tuż po wypadku. Poza tym przydatne dla rzeczoznawcy mogą okazać się związane z samochodem dokumenty i dodatkowe materiały, takie jak fotografie z miejsca kolizji, ekspertyza zakładu ubezpieczeniowego, a także dowód osobisty.
Jak zostać rzeczoznawcą samochodowym?
Zgodnie z Art. 79a „Rzeczoznawca Samochodowy – Prawo o Ruchu Drogowym jest osoba, która m.in. posiada certyfikat w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego wydany przez jednostkę akredytowaną w polskim systemie akredytacji i została wpisana na listę rzeczoznawców samochodowych. Ponadto posiada prawo jazdy kategorii A, B oraz C1 lub C.” Minister właściwy do spraw transportu wpisuje na listę rzeczoznawców samochodowych osobę, która spełnia wymagania zgodnie z Ustawą.
Jakie uprawnienia posiada rzeczoznawca samochodowy?
Zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym Rzeczoznawca Samochodowy wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury może uczestniczyć w kilku czynnościach m.in.: przy określeniu pojazdu unikatowego oraz mającego szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji, identyfikacji numerów nadwozia VIN (skorodowanych lub po ingerencji osób trzecich).
Co podczas ekspertyzy sprawdza rzeczoznawca samochodowy?
Podczas ekspertyzy rzeczoznawca samochodowy m.in.: identyfikuje pojazd wraz z jego wyposażeniem, ustala zakres uszkodzeń (m.in. co do wymiany i naprawy), wycenia koszt naprawy, wycenia wartość pojazdu.
Jak przebiega Certyfikacja rzeczoznawcy samochodowego?
Aby uzyskać wpis na listę Ministra Infrastruktury należy uzyskać certyfikat kompetencji rzeczoznawcy samochodowego. Trzeba zdać egzamin przed Komisją Weryfikacyjną. Egzamin obejmuje szeroką wiedzę z zakresu Techniki Samochodowej, Ruchu Drogowego, Rekonstrukcji Kolizji, Wypadków i Zdarzeń Drogowych, Wyceny Wartości oraz Kosztów i Jakości Napraw Samochodowych oraz Pojazdy Unikatowe. Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej należy się wykazać przebytymi szkoleniami, które to trzeba uaktualniać. Proces certyfikacji jest płatny, a egzamin należy zdawać co 3 lata.
Gdzie może pracować rzeczoznawca samochodowy?
Rzeczoznawca Samochodowy może prowadzić własną działalność gospodarczą, może być także zatrudniony np. w Zakładzie Ubezpieczeń, Biurze Rzeczoznawczym czy Serwisie motoryzacyjnym.

KADRA RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

inż. Tomasza Brzezina

Biegły Rzeczoznawca Samochodowy z listy Ministra Infrastruktury nr RS001274

Certyfikat nr 446 potwierdzony przez Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego z zakresu Techniki Samochodowej, Ruchu Drogowego, Rekonstrukcji Kolizji, Wypadków i Zdarzeń Drogowych, Wyceny Wartości oraz Kosztów i Jakości Napraw Samochodowych, Wyceny Maszyn i Urządzeń, Biomechanika Wypadków Drogowych.

dr inż. Wiktor Jakubowski

Biegły Rzeczoznawca Samochodowy

Doktor Nauk Technicznych w dyscyplinie: Budowa i Eksploatacja Maszyn, specjalność: Pojazdy samochodowe.

dr inż. Andrzej Borawski

Biegły Rzeczoznawca Samochodowy

Doktor Nauk Technologicznych w dyscyplinie: Budowa i Eksploatacja Maszyn, specjalność: Pojazdy Samochodowe, Rzeczoznawca ds. jakości towarów lub usług Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Białymstoku z zakresu: Budowa i Eksploatacja Maszyn i Pojazdów.

mgr inż. Wojciech Sokołowski

Biegły Rzeczoznawca Samochodowy z listy Ministra Infrastruktury nr RS001692

Certyfikat nr 619 potwierdzony przez Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego z zakresu Techniki Samochodowej, Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego , Rekonstrukcji Kolizji, Wypadków i Zdarzeń Drogowych, Wyceny Wartości oraz Kosztów i Jakości Napraw Samochodowych, Wyceny Maszyn i Urządzeń.

Piotr Maksimowicz

 

Biegły Rzeczoznawca Samochodowy z zakresu Techniki Samochodowej, Wyceny Wartości oraz Kosztów i Jakości Napraw Samochodowych, Wyceny Maszyn i Urządzeń.

inż. Aleksander Nalewajko

Biegły Sądowy z listy Sądu Okręgowego w Białymstoku z zakresu Techniki Samochodowej, Ruchu Drogowego, Rekonstrukcji Kolizji, Wypadków i Zdarzeń Drogowych, Wyceny Wartości oraz Kosztów i Jakości Napraw Samochodowych, Wyceny Maszyn i Urządzeń, Ustalania przyczyn pożarów pojazdów.

 

Uwaga!

Zgodnie z art.79a ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2018 r. poz. 1990, z późn. zm.) – Rzeczoznawcą Samochodowym jest osoba, która została wpisana na listę Ministra Infrastruktury.
(https://www.gov.pl/web/infrastruktura/lista-rzeczoznawcow-samochodowych)

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Przeczytajcie więcej o polityce plików cookies.
Przebywając na stronie wyrażasz zgodę polityce prywatności na przetwarzanie danych osobowych.

Czytelnia:

 • Ile kosztuje opinia certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego?Ile kosztuje opinia certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego?
  Jeśli stanąłeś w sytuacji, która zachęca do tego, aby skorzystać z opinii wystawionej przez rzeczoznawcę samochodowego działającego niezależnie, zamiast korzystać z usług tego pracującego dla firmy ubezpieczeniowej – jesteś w dobrym miejscu. […]
 • Opinia rzeczoznawcy - czy może pomóc w uzyskaniu wyższego odszkodowania?Opinia rzeczoznawcy – czy może pomóc w uzyskaniu wyższego odszkodowania?
  Niemal zawsze ma się do czynienia z zaniżoną wysokością odszkodowania z OC i AC. To sytuacja frustrująca, ale można sobie z nią poradzić. Jednym z najbardziej niezawodnych sposobów jest zatrudnienie eksperta, jakim jest rzeczoznawca. To właśnie on […]
 • Wycena rzeczywistej wartości pojazdu przez rzeczoznawcę. Co to takiego, z czym się wiąże i czy warto skorzystać z tej usługi?Wycena rzeczywistej wartości pojazdu przez rzeczoznawcę. Co to takiego, z czym się wiąże i czy warto skorzystać z tej usługi?
  W wielu sytuacjach zastanawiamy się, ile naprawdę nasz pojazd jest wart. Jest to szczególnie istotne w przypadku jego sprzedaży, kolizji drogowej oraz kupna ubezpieczenia. Warto więc znać jego wartość. Oszacowaniem wartości pojazdów zajmują się […]
 • Nowy podatek już latem. Ubiegłoroczny hit turystyczny podrożeje!Nowy podatek już latem. Ubiegłoroczny hit turystyczny podrożeje!
  Przeróbka auta dostawczego na kamper – jeśli nie słyszałeś nic na ten temat w 2020 roku to chyba byłeś na bezludnej wyspie! Prawda jest taka, że tego rodzaju aktualizacja auta była prawdziwym hitem ubiegłorocznych wakacji, kiedy to z wiadomych […]
 • Odkup odszkodowań. Jak pomoże rzeczoznawca samochodowy?Odkup odszkodowań. Jak pomoże rzeczoznawca?
  Odkup odszkodowań. Towarzystwo się bogaci, a kierowca… Zazwyczaj każda szkoda z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia rozliczana jest poprzez. kosztorys. Wykonuje go firma ubezpieczeniowa i najczęściej wylicza go z potrąceniem. W ten prosty […]
 • Biegły rzeczoznawca samochodowy OlsztynBiegły rzeczoznawca samochodowy Olsztyn
  Kim jest biegły rzeczoznawca samochodowy Olsztyn? Biegły rzeczoznawca samochodowy Olsztyn jest ekspertem w sprawach motoryzacji. Jego główne zadanie to wydawanie opinii a także  przygotowywanie ekspertyz. Niejednokrotnie jego opracowania są podstawą […]
 • Wycena samochodu przez rzeczoznawcę samochodowego - OlsztynWycena samochodu Olsztyn
  Wycena samochodu Olsztyn jako samodzielne działanie Sprzedając samochód każdy z nas chce odzyskać jak największą część pieniędzy, jakie włożył w jego zakup i bieżące naprawy. Kupujący natomiast chciałby kupić auto w jak najniższej cenie. Wartość […]
 • Wycena aut zabytkowych - rzeczoznawca samochodowyWycena aut zabytkowych
  Wycena aut zabytkowych. Pojazd zabytkowy – inwestycja w przyszłość Wycena aut zabytkowych. Historia na kółkach Czasem na ulicy mijamy pojazdy z żółtymi tablicami rejestracyjnymi. Zwykle nie są to nowe samochody, lecz z pewnością wyjątkowe. […]
 • Odkup odszkodowań. Rola rzeczoznawcyOdkup odszkodowań. Rola rzeczoznawcy
  Zaniżanie odszkodowań doprowadziło do powstania rynku wtórnego szkód komunikacyjnych. Zaniżanie odszkodowań przestanie się ubezpieczycielom opłacać w chwili, gdy kwoty wypłat związanych z karami finansowymi i kosztami sądowymi przekroczą potencjalny […]
 • Rzeczoznawca odszkodowanie. Istotna rola w postępowaniuRzeczoznawca odszkodowanie. Istotna rola w postępowaniu
  Rzeczoznawca odszkodowanie i jego rola w ubieganiu się o odszkodowanie. Rola rzeczoznawcy ubezpieczeniowego jest bardzo istotna w procesie postępowania odszkodowawczego firm ubezpieczeniowych. To głównie od jego decyzji zależy, czy klient otrzyma […]
 • Rzeczoznawca samochodowy - zawód z pasjąRzeczoznawca samochodowy – zawód z pasją
  Rzeczoznawca samochodowy to doświadczony ekspert w zakresie motoryzacji, którego zadaniem jest wydawanie opinii oraz przygotowywanie ekspertyz. Są one nierzadko podstawą do podejmowania decyzji przez sądy, firmy ubezpieczeniowe czy inne instytucje. […]
 • Wycena wartości samochodu - rzeczoznawca motoryzacyjnyWycena wartości samochodu
  Rzeczoznawca a kupno auta używanego Wycena wartości samochodu. Nadeszła odpowiednia chwila. Na naszym koncie zgromadziliśmy odpowiednie fundusze. Pora spełnić marzenie i kupić nowe auto. Jest to jednak poważna decyzja. Nie należy kierować się […]
 • Rekonstrukcja wypadków drogowychRekonstrukcja wypadków drogowych
  Pomocna dłoń komputera Rekonstrukcja wypadków drogowych. Odtworzenie zdarzeń drogowych nie zawsze należy do prostych czynności. Na pomoc biegłym i rzeczoznawcom przychodzi jednak technologia.Gdy inne metody zawodzą, dzięki odpowiedniemu […]
 • Pojazdy zabytkowe. Rzeczoznawca pomoże wycenić takie autoPojazdy zabytkowe. Rzeczoznawca pomoże wycenić takie auto
  Auta niczym wino Pojazdy zabytkowe. Polskie prawo określa pojazdy zabytkowe, jako takie, których żywotność przekroczyła ćwierć wieku. Wyjątki stanowią egzemplarze posiadające wyjątkowe rozwiązania konstrukcyjne. Zabytkiem może stać się również […]
 • Rzeczoznawca samochodowy. Wycena autRzeczoznawca samochodowy. Wycena aut
  Rzeczoznawca samochodowy prawdę Ci powie Rzeczoznawca samochodowy. Sprzedający i kupujący zawsze posiadają sprzeczne interesy. Pierwsi szukają wysokiego zysku, drudzy zaś oszczędności. Nie inaczej jest w przypadku rynku samochodowego. Często zdarza […]
 • Rzeczoznawca Białystok - czym się zajmujemy?Rzeczoznawca Białystok – czym się zajmujemy?
  Rzeczoznawca Białystok – co możemy dla Państwa zrobić? W celu lepszej współpracy i powołaliśmy do życia Instytut Rzeczoznawstwa Motoryzacyjnego. Jest to specjalistyczna jednostka firmy, która zrzesza profesjonalnych, certyfikowanych […]

Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na cookies więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij