Odkup odszkodowań. Szybkie pieniądze bez nerwów

Odkup odszkodowań. Zaniżanie odszkodowań

odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Wbrew pozorom taka procedura nie jest jakimś kombinowaniem na boku, tylko w pełni legalnym działaniem. Są po prostu specjaliści, którzy wytworzyli rynek wtórny odszkodowań. Bowiem skupują oni odszkodowania i na własne ryzyko walczą z ubezpieczycielem. Są dużo skuteczniejsi niż kierowcy, gdyż ci nie muszą znać się na prawie. Zaś kancelarie odszkodowawcze pracują na co dzień w tej materii. Idea jaka nam przyświeca jest taka, by kreować uczciwe podejście ubezpieczycieli do klientów. Bowiem jeżeli oni nie oszukiwaliby, to klienci mogliby otrzymywać dużo wyższe odszkodowania, a tak klienci wręcz skazani są na naszą pomoc. Najważniejsze jest to, że w razie naszej porażki, klient nie musi oddawać pieniędzy. Zatem bardzo prosta zasada – albo nasza strata albo nasz zysk. Zaś u klienta jest tylko zysk.

Odkup odszkodowań. Łatwo nie będzie

Żeby zrozumieć o czym piszemy, musimy unaocznić problem. Najprawdopodobniej trudno byłoby wskazać ubezpieczyciela, który chętnie wypłaca swoim poszkodowanym klientom wysokie odszkodowania. Oni działają jak banki – zbierają jak najwięcej klientów, którzy wpłacają. Zaś sami zbankrutowaliby, gdyby wszyscy na raz wypłacili. Jednak do wypadków dochodzi rzadko w stosunku co do ilości klientów, zatem zawsze jest zysk. Jednak odszkodowanie bije po kieszeni mocno, szczególnie jeżeli jest nagromadzenie zdarzeń drogowych w jednym czasie. A na rynku jest tez konkurencja, która obiecuje więcej za mniej. Wojna cenowa powoduje, że ceny polis są niskie. Zaś to się przekłada na zyski ubezpieczycieli. Dlatego też żeby znaleźć trochę grosza, nie wypłaca się klientom należnych odszkodowań tylko zaniżone. A to zrobić bardzo łatwo. Najpopularniejsze sposoby to: wycena pracy mechanika po nierealnie niskich stawkach. Gdybyście zaszli do jakiegokolwiek mechanika i zapytali czy naprawi wasz samochód za kwotę, jaką wyliczył ubezpieczyciel, to mechanik umarłby ze śmiechu. Dlatego też bardzo często jest tak, że kierowcy mimo, że dostali odszkodowanie, to muszą do naprawy dopłacać. Drugim sposobem ubezpieczyciela na zaniżone odszkodowanie jest wycena części zamiennych. Zamiast wyliczać na podstawie oryginalnych – ten często próbuje ustalić cenę na podstawie tanich, nieoryginalnych zamienników, których trwałość jest krótsza, bo są dedykowane do starszych samochodów. Jednak jeżeli oryginalne części były w samochodzie w czasie wypadku lub kolizji, to ubezpieczyciel nie ma prawa wciskać nam pieniędzy na zamienniki. A jednak to robi i to dosyć często.

Odkup odszkodowań. Szybkie pieniądze

Nawet jak czujemy się oszukani, to dochodzenie swoich pieniędzy zajmuje bardzo dużo czasu, nerwów i sił. Dlatego też lepiej skorzystać z odkup odszkodowań i załatwić problem natychmiast oraz zyskać pieniądze na naprawę samochodu z nawiązką.

Zapraszamy do działu Kontakt

Zobacz także:
Skup odszkodowań Warszawa