Odkup odszkodowań OC i AC

odkup odszkodowaniaOdkup odszkodowań OC i AC. Najczęstszą praktyką ubezpieczycieli jest bogacenie się na naiwnych kierowcach, którzy ślepo wierzą, że odszkodowanie jakie dostaną będzie wysokie. Kiedy jednak przychodzi wycena, te jest niskie, a kierowca myśli, że tak ma być i obchodzi się ze smakiem. A wiadomo, że towarzystwo ubezpieczeniowe to nie jest instytucja charytatywna i chce bardzo dużo zarobić. Nie mogą jednak podnieść cen polis, bo konkurencja by ich zjadła. Dlatego żerują na nieuświadomionych ofiarach kolizji i wypadków.

Odkup odszkodowań OC i AC. Ubezpieczenie jest obowiązkowe

Odszkodowanie z OC może być wypłacone dla osoby, która ucierpiała w wypadku lub jej auto, a także w przypadku kolizji. Żeby nie  było takiej sytuacji, że winny kierowca jest niewypłacalny, to musi pod rygorem wysokiej kary posiadać obowiązkowo ubezpieczenie OC. Dlatego w przypadku nieprzyjemnego zdarzenia na drodze możemy ubiegać się o odszkodowanie, a także naprawa samochodu odbywa się na koszt winnego kierowcy, a wypłata następuje przez ubezpieczyciela.

Odkup odszkodowań OC i AC. Zaniżone odszkodowanie

Odkup odszkodowań OC i AC. Zaniżone odszkodowanie następuje na dwa sposoby. Skoro samochód jest w warsztacie, a mechanik wystawił rachunek, to nie mamy czym się martwić, bo ubezpieczyciel nam wypłaci. Nic bardziej mylnego. Ubezpieczyciel używa starych i sprawdzonych sztuczek – przede wszystkim wycenia części nie na podstawie oryginalnych tylko tańszych zamienników. Dodatkowo wycenia pracę mechanika dużo niżej niż ten realnie weźmie. Dlatego też my dostaniemy zaniżone odszkodowanie, ubezpieczyciel osiągnie zysk, a my nie dość, że zszargamy nerwy przez kolizję czy wypadek, to jeszcze nie dostatecznie zostaniemy wystarczającej kwoty na pokrycie szkód.

Odkup odszkodowań OC i AC. Szybka gotówka

Żeby uniknąć tych wszystkich stresów proponujemy Państwu szybką gotówkę robiąc odkup odszkodowania. Czyli przejmując roszczenie wobec ubezpieczyciela. Tu zyskują przede wszystkim Państwo, bo nie jesteśmy pośrednikiem tylko działamy bezpośrednio, dzięki czemu natychmiast wypłacamy Państwu gotówkę dużo wyższą niż proponuje ubezpieczyciel, a dalej sami zajmujemy się sprawą, bo ona już Państwa nie dotyczy i jesteście wolni od nerwów i stresów, zaś wszystkie formalności pozostają tylko na naszej głowie. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również ofertę na dopłaty do odszkodowań