Odkup odszkodowań. Dzwoń, nie zwlekaj!

Odkup odszkodowań. Za mało pieniędzy?

Łączna suma, która została wypłacona przez towarzystwo,  coraz rzadziej starcza na faktyczną naprawę uszkodzonego pojazdu. Nie możemy jednak załamywać rąk z tego powodu. Warto więc zainteresować się procedurą odkupu odszkodowań. Całym procesem zajmuje się choćby rzeczoznawca. Poprzez swą wiedzę i doświadczenie, w krótkim terminie otrzymamy dodatkowe pieniądze. Szybko, łatwo i przyjemnie. Odkup odszkodowań.

Odkup odszkodowań. Istota

Na czym to wszystko polega? Czy to legalne w 100%? Kierowca zbywa prawa do odszkodowania na inną firmę, w zamian za określony procent odzyskanego odszkodowania. Nie trzeba bezpośrednio angażować się w proces odzyskiwania odszkodowania. Rzeczoznawcy działają najczęściej na terenie całego kraju. Całą sprawę można przeprowadzić korespondencyjnie. Umowę, którą wcześniej otrzymaliśmy e mailem  dowiezie kurier.  Koszty sądowe związane z odkupem odszkodowania również nie uszczuplą naszego budżetu. Najważniejsze jest jednak to, że nic nie ryzykujemy.

Odkup odszkodowań. Rzeczoznawco działaj

Odkup odszkodowań dokonany przez rzeczoznawcę to szybki i prosty sposób na dodatkową pieniądze w formie gotówki, którą przeznaczymy na naprawę auta. Gdy walizka z dolarami wypłacona przez firmę ubezpieczeniową wydaje się być niewystarczająca, należy skontaktować się z zaufanym specjalistą. Musimy pamiętać, że warunkiem uzyskania dopłaty jest brak wcześniejszej ugody z ubezpieczycielem. Inaczej po ptakach Kierowca nie musi martwić się o dodatkowe koszty na czas procesu odkupu odszkodowania. Do bezpłatnych usług należy choćby analiza kosztorysu czy wycena dopłaty. Również za sporządzenie umowy nie zapłacimy ani złotówki. Odkup obejmuje tylko część zaniżoną odszkodowania, którą ubezpieczycielem powinien nam wypłacić już za pierwszym razem.

Odkup odszkodowań

Gdy już otrzymaliśmy dopłatę do odszkodowania, nie ma żadnej sposobności, abyśmy stracili nasze cenne pieniążki. Stronę procesu sądowego stanowi bowiem nasz rzeczoznawca. Kierowca może odetchnąć z ulgą, oczekując na przelew. Nieraz kierowca jest pewien, że jeśli nasze auto ma duży przebieg, bądź szkoda jest zbyt rozległa, dopłata będzie tylko pobożnym życzeniem. W realu poziom uszkodzeń, typ auta czy jego rocznik nie mają większego znaczenia. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej to proces w pełni legalny.

Koniecznie zapoznaj się z ofertą skupu odszkodowań w Katowicach.