Odkup odszkodowań

Odkup odszkodowań. Ubezpieczyciele bardzo często, a niemalże zawsze oszukują swoich klientów w momencie, gdy trzeba wypłacić odszkodowanie. Oczywiście wywiązują się ze swojego zobowiązania jak należy – bo odszkodowanie wypłacają. Jednak kwota, jaką proponują może być eufemistycznie mówiąc – niewysoka. Na rynku panuje ogromna konkurencja, przez to ceny polis nie idą w górę zbyt mocno, bo zawsze ktoś się wyłamie i przyciągnie klientów niską ceną. Dlatego różnice w cenach OC nie są zbyt wielkie. Jest to często kilkaset złotych różnicy, przy różnych wariantach – OC, czasem AC i NW, assistance i inne dodatki. Jednak jeżeli wybierzemy polisę OC, to porównywarka cen może nam pokazać, że tam gdzie zależy ubezpieczycielowi na nas – ceny będą do siebie podobne. Jeżeli nie jesteśmy faworytem ubezpieczyciela (nie bardzo chce ponosić ryzyko, ale nie może nam odmówić) to cena wtedy jest zaporowa. I tak niektórzy biorą wszystkich kierowców jak leci, inni tylko najmniej ryzykownych.

Odkup odszkodowań. Obowiązek posiadania polisy OC

Odszkodowanie z OC może być wypłacone dla osoby, która ucierpiała w wypadku lub jej auto, a także w przypadku kolizji. Żeby nie  było takiej sytuacji, że winny kierowca jest niewypłacalny, to musi pod rygorem wysokiej kary posiadać obowiązkowo ubezpieczenie OC. Dlatego w przypadku nieprzyjemnego zdarzenia na drodze możemy ubiegać się o odszkodowanie, a także naprawa samochodu odbywa się na koszt winnego kierowcy, a wypłata następuje przez ubezpieczyciela.

Odkup odszkodowań. Odszkodowanie jest zaniżone

Może się wydawać, że skoro samochód jest w warsztacie, a mechanik wystawił rachunek, to nie mamy czym się martwić, bo ubezpieczyciel nam wypłaci. Nic bardziej mylnego. Ubezpieczyciel może użyć starej sztuczki i zaniżyć ceny części – sugerując się cenami nie oryginalnych części, ale zamienników, a dodatkowo potrafią wycenić pracę mechanika w tylko znany sobie sposób, daleko od realiów. Dlatego też my dostaniemy zaniżone odszkodowanie, ubezpieczyciel osiągnie zysk, a my nie dość, że zszargamy nerwy przez kolizję czy wypadek, to jeszcze nie dostatecznie zostaniemy wystarczającej kwoty na pokrycie szkód.

Odkup odszkodowań. Szybka gotówka

Żeby uniknąć tych wszystkich stresów proponujemy Państwu szybką gotówkę robiąc odkup odszkodowania. Czyli przejmując roszczenie wobec ubezpieczyciela. Tu zyskują przede wszystkim Państwo, bo nie jesteśmy pośrednikiem tylko działamy bezpośrednio, dzięki czemu natychmiast wypłacamy Państwu gotówkę dużo wyższą niż proponuje ubezpieczyciel, a dalej sami zajmujemy się sprawą, bo ona już Państwa nie dotyczy i jesteście wolni od nerwów i stresów, zaś wszystkie formalności pozostają tylko na naszej głowie. Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj też:
Dopłaty odszkodowań Kraków